Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Atgarsiai po Kultūros nakties

2020-10-06
Susijusios temos: Kūrybingumas
Atgarsiai po Kultūros nakties
Rugsėjo 25 d. Raganiukės teatras dalyvavo jau daugelį metų Vilniuje vykstančiame vienos nakties kultūros ir meno festivalyje „Kultūros naktis“.
 
Tarp gausybės renginių Bernardinų sode buvo organizuojamos ir edukacinės dirbtuvės, kurias rengė Raganiukės teatras. Jų metu vaikai išsirinko personažus iš pasakos „Raudonkepuraitė ir Vilkas“, juos piešė, kūrė jiems kostiumus. Vaikų piešiniai buvo iškabinti parodoje. Kūrybines dirbtuves vedė aktoriai, įkūnydami personažus Raganiukę Niukę ir Vilką iš pasakos „Raudonkepuraitė ir Vilkas“. Vilkas viso renginio metu linksmino vaikučius bei jų tėvelius.
 
Spektaklis „Raudonkepuraitė ir Vilkas“, rodomas Raganiukės teatre, interaktyvus, tarsi žaidimas, kurio metu į spektaklį įtraukiami žiūrovai. Šį valandos trukmės spektaklį parodėme ir Kultūros naktyje, tad po edukacinių užsiėmimų vaikai buvo kviečiami ant pagrindinės Bernardinų sodo scenos ir padedant profesionaliems aktoriams galėjo vaidinti bei įkūnyti pasakos herojus, savo akimis pamatyti kaip yra kuriamas teatras, scenoje pasirodyti su jų pačių kurtais kostiumais.
Renginio metu tvyrojo puiki nuotaika, visi noriai dalyvavo, fotografavosi su Raganiuke Niuke, taip pat piešė ir sukūrė nuostabius kostiumus. Sulaukėme didelio tiek mažųjų, tiek suaugusiųjų susidomėjimo ir ovacijų. Šypsenų ir geros nuotaikos renginio metu tikrai netrūko. Raganiukę Niukę vaikai priėmė kaip gyvą esybę, o ne kaip personažą, kas aktoriui yra išties labai svarbu ir tai parodo jo profesionalumą.
 
„Raganiukės teatro“ inf.