Emokykla.lt

Paskaita tėvams „Mano vaiko amžius – ypatingas!“

Renginio data: 2018 05 16 17:30 - 2018 05 16 19:30 Gedimino pr. 51, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Paskaita tėvams „Mano vaiko amžius – ypatingas!“
Paramos vaikams centras gegužės 16 d. 17.30 val. kviečia tėvus, globėjus, senelius apsilankyti paskaitoje „Mano vaiko amžius – ypatingas!“, kuri vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.
 
Kelias nuo gimimo iki tapimo suaugusiu žmogumi yra ilgas procesas, kuriame labai svarbus artimiausių žmonių – mamos ir tėčio – vaidmuo. Kaip šalia esantiems saugusiesiems kurti patikimą santykį su vaikais, kokios savybės ypač aktyviai formuojasi konkrečiame amžiaus tarpsnyje ir kaip jų nenuslopinti, bet leisti skleistis? 
 
Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ koordinatorė Jūratė Baltuškienė į šiuos klausimus atsakys paskaitoje „Mano vaiko amžius – ypatingas!“. Taip pat aptars, kas būdinga kiekvienam amžiaus tarpsniui, pateiks rekomendacijas, kaip tėvams elgtis konkrečiose situacijose, kad vaikas mokytųsi pasitikėti savimi ir kitais, augtų savarankiškas, iniciatyvus, suprastų savo jausmus ir mokėtų juos saugiai reikšti, jaustųsi vertingas ir reikalingas. 
 
Paskaita – projekto „Kompleksinių paslaugų teikimas šeimai Vilniaus mieste“ dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis.
 
Data ir laikas: 2018 m. gegužės 16 d. 17.30–19.30 val.
Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 
Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kuriems aktualu, kaip kurti saugų santykį su vaiku įvairiais amžiaus tarpsniais. 
Registracija: vyksta iki gegužės 14 d. Prašome užpildyti registracijos formą
 
Klausytojai paskaitoje bus prašomi užpildyti dalyvio apklausos anketą.
Šaltiniai:
Vaida Stoškuvienė
Paramos vaikams centro
Komunikacijos specialistė
Tel. 8 618 84879
El.paštas 
vaida.stoskuviene@pvc.lt
www.pvc.lt