Emokykla.lt

Paskaita „Kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas?“

Renginio data: 2018 10 10 17:30 - 2018 10 10 19:30 Gedimino pr. 51, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Paskaita „Kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas?“
Tėvų skyrybos kiekvienam vaikui, tiek mažamečiui, tiek sulaukusiam 18-iolikos – didelis sukrėtimas. Kaip tėvams ir artimiesiems elgtis, kad šią skaudžią netektį jis kuo lengviau išgyventų, patars Paramos vaikams centro direktorė, psichologė psichoterapeutė Aušra Kurienė paskaitoje „Kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas?“.
 
Bus aptariama skyrybų įtaka skirtingo amžiaus vaikams, pateikiama rekomendacijų, kaip tėvams elgtis konkrečiose situacijose ir reaguoti į tam tikrą atžalų elgesį, kaip  suprasti vaikų jausmus.
 
Data ir laikas: 2018 m. spalio 10 d., 17.30–19.30 val.
 
Vieta: Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (Gedimino pr. 51, Vilnius), Konferencijų salė, 5 aukštas. 
 
Skirta: tėvams, įtėviams, globėjams, seneliams ir visiems, kuriems aktualu, kaip padėti vaikams išgyventi tėvų skyrybas.
 
Paskaita nemokama, nes yra projekto „Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Vilniaus mieste“ dalis, finansuojama Europos socialinio fondo lėšomis. Atvykstant būtina atsinešti UŽPILDYTĄ dalyvio apklausos anketą.
 
Vietų skaičius ribotas. Registracija vyksta iki spalio 8 dienos.
 
Apie Paramos vaikams centrą
Tai nevyriausybinėorganizacija, nuo 1995 m. teikianti profesionalią, efektyvią, visavertępagalbąvaikams ir šeimoms. Vykdomos programos: “Big Brothers Big Sisters”, “Antras žingsnis”, “Vaikystėbe smurto”, “Pozityvi tėvystė”.
 
Daugiau informacijos:
Vaida Stoškuvienė
Paramos vaikams centro komunikacijos specialistė
Mob. tel. 8 618 84879