Emokykla.lt

Tarptautinė konferencija „Netipinė vaikų kalbos raida: kuo galime padėti?“

Renginio data: 2012 09 14 09:00 - 2012 09 15 15:30, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Tarptautinė konferencija „Netipinė vaikų kalbos raida: kuo galime padėti?“
2012 m. rugsėjo 14–15 d., Kaune, Vytauto Didžiojo universitete vyks tarptautinė mokslinė konferencija „Netipinė vaikų kalbos raida: kuo galime padėti?“ (Empowering Children with Non-typical Speech and Language Development).
 
Konferenciją organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Humanitarinių mokslų fakultetas bei Tarpkultūrinės komunikacijos ir daugiakalbystės tyrimų centras. Konferencijos pirmininkė prof. dr. Ineta Dabašinskienė.
 
Pagrindinis konferencijos tikslas – pristatyti ir aptarti įvairius netipinės vaikų kalbos raidos aspektus, todėl kviečiami įvairių mokslo krypčių ir disciplinų tyrėjai ir praktikai (psicholingvistai, sociolingvistai, psichologai, logopedai, pedagogai ir kt.), kuriuos domina netipinės vaikų kalbos raidos tyrimai, diagnostika ir korekcija.
 
Konferencijoje bus gvildenamos šios temos: tipinė ir netipinė kalbos raida, kalbos ir šnekos sutrikimai, netipinės kalbos raidos vaikų ugdymas, kalbos ir šnekos sutrikimų diagnostika, kalbos ir šnekos sutrikimų korekcija, nauji kalbos raidos sutrikimų korekcijos teoriniai ir metodiniai aspektai. Dalyvių pranešimai susiję su įvairiomis vaikų amžiaus grupėmis, skirti tiek teoriniams, tiek praktiniams kalbos raidos sutrikimų aspektams, nagrinėjantys lietuvių ar kt. kalbos (-ų)  raidą.
 
Konferencijos kalbos: lietuvių ir anglų. Konferencijos programą rasite čia.
 
Skelbimą anglų kalba rasite čia.
Šaltiniai: