Emokykla.lt

Strateginė švietimo konferencija 2017. Emocinė branda: tikslai ir iššūkiai

Renginio data: 2017 08 24 10:00 - 2017 08 24 16:00 Konstitucijos pr. 22, Nacionalinė dailės galerija, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Strateginė švietimo konferencija 2017. Emocinė branda: tikslai ir iššūkiai
Siekdami pokyčių, Pedagogas.lt ir Lietuvos vaikų ir jaunimo centras 2017 m. rugpjūčio 24 d. kviečia į „Strateginę švietimo konferenciją 2017. Emocinė branda: tikslai ir iššūkiai“. Šioje konferencijoje pasiūlysime dvi atskiras sesijas vadovams ir pedagogams, bet vieną bendrą tikslą.
 
Konferencijos tikslas – aiškiai suprasti emocinės brandos svarbą ugdymo(si) procese, pateikti konkrečius metodus, kaip planuoti pokyčius ir jų siekti asmeniškai bei įstaigoje. Išskirtinis formatas vadovams ir pedagogams leis susidaryti vienodą požiūrį į emocinę brandą ir efektyviau planuoti pokyčius lemiančius veiksmus.
 
Emocijos – neatsiejama tarpusavio bendravimo dalis. Manoma, kad emocinis intelektas (EQ) yra patikimesnis profesinio ir asmeninio gyvenimo sėkmės rodiklis negu mums iki šiol įprastas intelekto koeficientas (IQ).
 
Įstaigų vadovams (-ėms) ir pavaduotojams (-oms)
 
        Pedagogams (-ėms), auklėtojams (-oms)
 
 
Vadovo emocinė branda.

- identifikavimas, tobulinimas, situacijų analizė.
Pedagogų / personalo emocinė branda.
- Kaip dirbti su skirtingo lygmens emocinę brandą turinčiais kolegomis, emocinės brandos lygio identifikavimas, priežiūra, tobulinimas.
 
     
      Asmeninė Pedagogo branda.

     - Identifikavimas, pagalba kolegoms.
     Kaip dirbti su vaikais, kaip suprasti vaikus.
     - Identifikavimas, situacijų analizė.

     Metodai, skirti pokyčiams.
     - Tobulinimas, priežiūra.
 
 
 
Vieningas požiūris – brandus kolektyvas – emociškai brandūs vaikai
 
 
Konferencijos dalyviai gaus dalyvavimą konferencijoje liudijančias elektronines pažymas. Pažymas išduos Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.
 
 
Šaltiniai: