Emokykla.lt

Seminaras „Prenatalinis ryšis: kūdikio kelionė į pasaulį. Gimimo ir gimdymo psichologiniai aspektai"

Renginio data: 2013 02 23 10:00 - 2012 01 23 17:00 Verkių g. 26/ Apkasų g. 6-9, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Seminaras „Prenatalinis ryšis: kūdikio kelionė į pasaulį. Gimimo ir gimdymo psichologiniai aspektai"
Vilniaus šeimos psichologijos centras maloniai kviečia į seminarą „Prenatalinis ryšis: kūdikio kelionė į pasaulį. Gimimo ir gimdymo psichologiniai aspektai".
 
Nėštumo laikotarpio patirtis lydi žmogų visą gyvenimą ir jį vienu ar kitu būdu įtakoja. Įrodyta, kad jau įsčiose funkcionuoja mažylio prenatalinė atmintis ir suvokimas. Kaip kūdikio ruošimasis didžiajai kelionei – gimimui  atsispaudžia  jo asmenybėje, ką vaikutis išgyvena gimdymo metu ir kodėl prieš gimdamas jis užmiega?
 
Seminare bus aptariami prenataliniai kūdikio asmenybės formavimosi aspektai,  gimimo psichologinė patirtis, tėvų pasiruošimas tėvystėi ankstyvosios psichologijos požiūriu. Paskaitą iliustruos vaizdinė bei filmuota medžiaga.
 
Seminarą veda medicinos psichologė Inga Drupienė, prenatalinės ir ankstyvosios raidos konsultantė, dirbanti Šiaulių Moters ir vaiko klinikoje su nėščiosiomis ir jų šeimomis bei ankstyvosios intervencijos srityje,10 metų besidominti prenataline ir ankstyvąja psichologija.

Kviečiami dalyvauti psichologai, pedagogai, psichoterapeutai, gydytojai ir socialiniai darbuotojai, dirbantys su tėvais, vaikais bei šeimomis ir visi specialistai, besidomintys ankstyvąją prenataline raida.
Dalyvių skaičius ribotas.
 
Bus išduodami  pažymėjimai.
 
Seminaro pradžia 2013 m. vasario 23 d. 10.00 val., trukmė 5 val.
Kaina 110 Lt registruojantis iki vasario 20 d.,  vėliau - 130  Lt.
 
Registracija el.paštu: info@seimospsichologija.lt    
Telefonas pasiteiravimui: 868396286 (Vaida)
 
Atsisiųsti kvietimą galite ČIA.