Emokykla.lt

Seminaras „Kokie jūs tėvai: nuostabūs, ar vis tik siaubūnai?“

Renginio data: 2016 09 15 18:00 - 2016 09 15 21:00 Raguvos g. 7, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Seminaras „Kokie jūs tėvai: nuostabūs, ar vis tik siaubūnai?“
Kolpingo kolegija ir Kolpingo mokyklėlė Kaune rugsėjo 15 d. 18 val. organizuoja seminarą tėvams, pedagogams, pagalbos vaikui specialistams ir visiems, norintiems auginti ir ugdyti visavertę, pasitikinčią savimi, atvirą sau ir pasauliui asmenybę.
 
„Tu blogas, nevykėlis, tinginys, dundukas,“– panašūs epitetai, girdėti iš tėvų, draugų ar mokytojų, daugeliui mūsų pažįstami nuo vaikystės ir neretam yra tapę asmenybės savivokos dalimi.
 
O kaip mes patys bendraujame su savo vaikais, kurie  nori viską patirti dabar, o ne rytoj, vėliau, kada nors? Ar mūsų elgesys nežlugdo prigimtinio vaiko smalsumo, žingeidumo, kūrybingumo? Ar mes ugdome vaiko pasitikėjimą savimi ar, atvirkščiai, jį griauname? Ar mes tikrai savo vaikams esame geri tėvai? Ar vis tik tėvai siaubūnai, kurių elgesys su vaikais paremtas iš kartos į kartą perduodamomis bendravimo normomis? Ar mes suprantame vaiko, savo, aplinkinių emocijas ir gebame tinkamai į jas reaguoti?
 
Jei jums kyla šie ar panašūs klausimai, maloniai kviečiame ateiti į seminarą ir susipažinti su emocinio intelekto svarba. Seminaro metu išmoksite kitokių bendravimo įgūdžių, kurie pravers bendraujant ne tik su savo vaikais, bet ir su mokiniais, studentais, kolegomis ar net artimaisiais.
 
Seminarą ves Vytas Stoškus – psichologas, psichoterapeutas, konfliktų sprendimo tarpininkas, švietimo konsultantas, įvairių knygų ir straipsnių autorius, pagaliau – netipiškas užsienietis. Susipažinti su Vyto Stoškaus pastebėjimais apie tėvų bendravimą su vaikais galite čia.
 
Seminaras vyks lietuvių kalba, laisvo pašnekesio forma. Rekomenduojama apranga – laisvalaikio (lektorius ragina nedėvėti kaklaraiščių ar aukštakulnių).
 
Seminaras vyks 2016 m. rugsėjo 15 d. 18–21 val. Kolpingo kolegijos Oranžinėje salėje, Raguvos g. 7, Kaunas.
 
Seminaro kaina 10 €.
Mokestį už seminarą mokėkite pavedimu:
Gavėjas: VšĮ Kolpingo kolegija
Raguvos g.7, Kaunas
Įmonės kodas: 193038291
AB SEB bankas
Sąskaitos Nr. LT20 7044 0600 0762 5393
Mokėjimo paskirtis: Stoškaus seminaras
 
Registruotis čia
Šaltiniai:
Pasiteiravimui kreipkitės į Lijaną Navickienę, el. paštas lijana.navickiene@kolping.lt, tel. 8 612 88547.