Emokykla.lt

Seminaras „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą kasdieninėje aplinkoje?"

Renginio data: 2013 05 30 13:00 - 2013 05 30 18:00 Vilniaus mokytojų namų Mokymosi ir informacijos centre, Vilniaus g. 39, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Seminaras  „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą kasdieninėje aplinkoje?"
Ikimokyklinio ir pradinio ugdymo įstaigų pedagogus ir vadovus kviečiame į seminarą  „Kaip ugdyti vaikų kūrybingumą kasdieninėje aplinkoje?"

Mokymo(si) vadovė – Vita Markevičiūtė yra baigusi vadybos magistrantūros studijas aukštosiose mokyklose Danijoje ir Ispanijoje, dirbo vadovaujamąjį strateginį darbą stambiose Lietuvos įmonėse, o šiuo metu, bendradarbiaudama su Vilniaus Dailės Akademijos Dizaino katedra, užsiima inovatyvių ir kūrybingumą lavinančių produktų vystymu; skiria daug laiko nuolatiniam asmeniniam tobulėjimui ir žinių bei patirties gilinimui tokiose srityse, kaip kūrybingumo ugdymas, emocinio intelekto valdymas ir komunikacijos efektyvumas.
 
Loris Malaguzzi, Reggio Emillia Požiūrio į vaikų ugdymą filosofas, sakė, kad kūrybiškumas dėvi kasdieniais rūbais. Šiame seminare dalyviai ne tik įgis naujų žinių apie kūrybiškumą, bet ir gaus praktinius patarimus, kaip paprastai ir įdomiai galima ugdyti vaikų gebėjimus kurti sprendimus ir generuoti naujas idėjas.
 
Dalyviai susipažins su skirtumais tarp senosios ir moderniosios kūrybiškumo sąvokų, vaikų kūrybiškumo ugdymo proceso sudedamosiomis dalimis, kūrybinio mąstymo ištakomis bei skirtumais tarp kūrybiško proceso, kūrybiško rezultato ir kūrybiškos asmenybės. 
 
Seminare bus daug praktinės veiklos, pratimų, pavyzdžių, kurie geriau leis pajausti vaiko būseną kuriant. Taip pat šiame seminare sukursime mini programėles kiekvienam seminaro dalyviui, kad jis ar ji, grįžę į savo ugdymo įstaigas, galėtų praktiškai pradėti ugdyti savo vaikų kūrybingumo gebėjimus.
 
Seminare aptarsime:
  • ką vadiname kūrybingumu, kaip jis pasireiškia ir kodėl jis mums svarbus;
  • kaip kasdien ugdyti vaikų kūrybiškumą.
Išbandysime, išmėginsime patys tai, ką siūlysime vaikams (pratimus ant šviesos stalelių).
 
Kada? Kur?
Gegužės  30 d., ketvirtadienį, 13 val. Vilniaus mokytojų namų Mokymosi ir informacijos centre, Vilniaus g. 39, Vilniuje.
Kaina - 110 Lt (apmokėjimas iš mokinio krepšelio lėšų pavedimu arba grynais renginio metu).
Seminaro dalyviai gaus pažymėjimus. Seminaro pertraukos metu vaišinsime kava, arbata, saldumynais.
 
Dalyvių registracija  internetu (čia) arba mobiliuoju telefonu 8652 50995 (darbo dienomis 9.30 – 17.00)
Šaltiniai:
  mtc.lt