Emokykla.lt

Praktinis seminaras „Paliesk ir būsi palytėtas – molis dailės terapijoje"

Renginio data: 2014 03 07 00:00 - 2014 01 24 11:37 Paco g. 4, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Praktinis seminaras „Paliesk ir būsi palytėtas – molis dailės terapijoje"
VšĮ „Menų terapijos centras“ 2014  m. kovo mėn. 7 – 8 dienomis kviečia dalyvauti praktiniame seminare „Paliesk ir būsi palytėtas – molis dailės terapijoje“. Seminarą ves viešnia iš Prahos Beate Elisabeth Albrich. Seminaras bus verčiamas į lietuvių kalbą.
 
Molis – svarbi priemonė dailės terapijoje. Tai labai emocionali medžiaga. Lytėdami ir keisdami medžiagą savo rankomis mes patiriame, kaip tai liečia ir keičia mus. Mes jaučiame, girdime, matome ir užuodžiame tai kūrybinio proceso metu. Molis yra sunkus, švelnus, šaltas, šiltas, stiprus, ritmiškas, besikeičiantis mūsų rankose – visos šios savybės iš esmės taikomos terapiniame darbe su moliu. Kitaip nei dirbdami su moliu amatuose ar meninėje keramikoje, čia mes nenaudojame kitų įrankių,  tik savo rankas.  Rezultatas nėra tikslas, dažniausiai dirbame ant grindų, o ne prie stalų. Seminaras bus daugiau praktinis nei teorinis. Prašome turėti patogius ir tinkamus darbui rūbus, pagalvėlę sėdėjimui ir kremą rankoms.
 
Apie Beate Elisabeth Albrich 
Diplomuota dailės terapeutė, gimė 1964 m. Kronstadt, Rumunijoje. Nuo 1992 m. gyvena ir dirba Prahoje, Čekijos respublikoje. Studijavo meno istoriją ir teatro mokslus Miunchene, baigė dailės terapiją Niurtingene (Vokietija). Vėlesnis išsilavinimas: akredituota psichoterapeutė, psichosocialinės reabilitacijos dėstytoja, akredituota supervizorė ir supervizijos mentorė, vedančioji psichoterpijos ir dailės terapijos dėstytoja Čekijos respublikoje. Studijos „Extraart Fokus Prague“ įkūrėja, kurios ypatumas - kūrybinių terapijų taikymas psichinės sveikatos srityje. Cirko projekto „Bombastico – Fokus“, kuris sudarė sąlygas pirmiesiems tarptautiniams dramos terapijos mokymams Čekijoje, bendraautorė. Spalvų tyrimo projekto organizatorė. Dramos terapijos programos Čekijos respublikoje bendraautorė. Daugelio organizacijų narė: Czech Art-therapy Association (ČAA), European Association of Supervizors (EASC) and Ethic Comission of Supervision (ČIS), Arbeitskreis Kunsttherapie (D) and Czech Association of Dramatherapy (ADCR). Specializuojasi psichinės sveikatos ir visuomenės rūpybos srityje, individualioje ir grupinėje psichoterapijoje bei dailės terapijoje, individualioje ir komandinėje supervizijoje, psichoterapiniuose ir dailės terapijos mokymuose.  Keleto straipsnių apie dailės terapiją autorė.
 
Seminaras skirtas specialistams, kurie savo darbe taiko molį smulkiosios motorikos, sensomotorikos lavinimui, taiko arba ketina taikyti dailės terapijos metodus.
  • Seminaro kaina yra 450 Lt, į kainą įskaičiuota: visos medžiagos, kavos pertraukos, dalyvio pažymėjimai.
  • Seminaro dalyvių skaičius yra ribotas, seminare dalyvaus daugiausia 14 žmonių.
  • Dalyvio registracija bus patvirtinta, pervedus 50% seminaro kainos avansą į MTC sąskaitą. Pasikeitus galimybėms dalyvauti seminare, 80% avanso yra grąžinama iki vasario 10 d.  Nuo vasario 10 d. avansas nėra grąžinamas.
MTC rekvizitai:
Įmonės kodas: 301523775
B. s. nr.: LT25 7300 0101 0576 9667, bankas „Swedbank“
AB  Banko kodas: 73000
 
Sumokėjus registracijos mokestį, prašome el. paštu ( menuterapija@gmail.com )  atsiųsti pavedimo kopiją, parašyti savo vardą, pavardę, profesiją, miestą.
Tel. nr. pasiteiravimui:  +370 652 92081 (Audra)