Emokykla.lt

Pedagogus kviečia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“

Renginio data: 2015 03 30 10:00 - 2015 04 01 15:10 Konstitucijos pr. 25, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Pedagogus kviečia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“
Kovo 30–balandžio 1 dienomis Lietuvos vaikų ir jaunimo centras rengia „Edukacinės ir kūrybos erdvės“ ikimokyklinio, bendrojo ugdymo bei neformaliojo švietimo pedagogams.
 
Kiekvieną renginio dieną pedagogais galės apsilankyti 3 praktikumuose meno, socialinėmis ir švietimo naujovių temomis. Renginio dalyviai čia ras patarimų, kaip padėti vaikams geriau įsisavinti naują informaciją, integruoti mokomuosius dalykus, taikyti aktyviuosius ir interaktyviuosius ugdymo metodus. 
 
Kovo 30 d„Menų erdvėje“ pedagogai išsamiau susipažins su įvairiomis dailės technikomis bei meno terapijos metodų taikymu.
 
Kovo 31 d. „Švietimo naujovių erdvėje“ pedagogai sužinos apie atminties lavinimo ir mokomosios medžiagos įsisavinimo ypatumus, mokomųjų dalykų integraciją ugdymo procese bei susipažins ir praktiškai išbandys įvairias priemones ir metodus dirbant su interaktyvia lenta. 
 
Balandžio 1 d. „Bendravimo erdvėje“ pedagogai įgis daugiau žinių ir patirties apie savigarbos ypatumus pedagogo darbe, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių lavinimą ugdymo procese bei įvairias skaitymo strategijas bendradarbiaujant.

Pedagogams, išklausiusiems visą trijų dienų programą, bus įteikti pažymėjimai apie patobulintas profesines ir bendrąsias kompetencijas. Pedagogams, dalyvavusiems viename ar keliuose praktikumuose, bus išduodamos pažymos.
 
 
Šaltiniai:
 Daugiau informacijos:
Jūratė Janavičienė
Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ryšių su visuomene specialistė
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
Tel. (8 5) 205 4705
, 8 610 02633
El. p. jurate.j@lvjc.lt

www.lvjc.lt