Emokykla.lt

Mokymai „Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas“

Renginio data: 2017 11 20 00:00 - 2017 12 03 00:00 www.tinklas.lt
Mokymai „Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas“
ŠMM akredituota institucija VšĮ „Švietimo tinklas“ organizuoja nuotolinį kursą „Interaktyvūs pristatymai – kokybiškų pamokų pagrindas“, kurį paruošė lektorius Laimonas Tamošiūnas. Tai – 4 naujos programos interaktyviems pristatymams kurti ir papildomi dalykai, praplėsiantys IT akiratį (nebus PowerPoint programos).
 
Tikslas – įdedant kuo mažiau pastangų sukurti kokybiškus interaktyvius pristatymus. Mums labai padės jau paruošti animuoti šablonai, dizainas, veikėjai, siūlomos temos ir patogūs įrankiai. Programinė įranga paruošta taip, kad atlieka didelę darbo dalį pati, todėl bus lengva dirbti. Darbas ir navigacija yra paprasti, nesudėtingi ir greit perprantami. Noras valdyti naujausias technologijas ir gauti rezultatai valdo stipriau, ir kliūtys įveikiamos greičiau. Pristatymai bus pasiekiami iš bet kurios pasaulio vietos, todėl labai patogu jais naudotis. Kursų metu įgysime nemažai patirties bei pasisemsime idėjų iš kolegų sukurtų pristatymų.
 
Programos nemokamos internete, jų nereikės diegti. Šios programos puikiai tinka naudojant interaktyvias lentas, multimediją, kompiuterių klasę, asmeninius kompiuterius, planšetes ir mobiliuosius įrenginius.
 
Kursas skirtas ikimokyklinio ugdymo, spec. pedagogams ir logopedams, pradinio ir pagrindinio ugdymo bei įvairių dalykų mokytojams.
 
 
Dalyvio mokestis 32 €.
Baigusiems kursą išduodamas 24 val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimas.
Penkiems ir daugiau mokytojų dalyvausiančių tame pačiame nuotoliniame kurse taikome 5 proc. nuolaidą.
Registracija internetu ČIA
Šaltiniai:
Andrius Gumuliauskas
VšĮ „Švietimo tinklas“
www.tinklas.lt
Akredituota institucija, pažyma Nr. EV3-28