Emokykla.lt

Konferencija „Mokytojo (ne)standartas“

Renginio data: 2018 11 08 12:00 - 2017 11 08 17:00 Didžioji gatvė 31, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Konferencija „Mokytojo (ne)standartas“
Pasitinkant pprogramos „Renkuosi mokyti!“ dešimtmetį, 2018 m. lapkričio 8 d. Vilniaus rotušėje organizuojama konferencija Lietuvos švietimo bendruomenei „Mokytojo (ne)standartas“.
 
Kelių ir būdų, kaip pasiekti kiekvieno vaiko širdį ir protą, kad mokykloje jis patirtų mokymosi džiaugsmą ir sėkmę, yra daug ir įvairių. Mes pasidalinsime savaisiais – 5 principais, kurie sudaro „Renkuosi mokyti!“ mokytojo standartą. Tai: vizijos turėjimas, bendradarbiavimas su kitais siekiant vizijos, palankios mokymuisi aplinkos kūrimas, strateginis planavimas ir efektyvus darbas, refleksija ir sprendimo priėmimas. Ieškodami, klysdami ir besimokydami jais vadovaujamės jau dešimt metų.
O koks Jūsų mokymo sėkmės (ne)standartas? Ateikite, padiskutuosime!
 
Konferencijos pranešėjai:
Aušra Kurienė, „Paramos vaikams centro“ vadovė,
Julija Ladygienė, „Renkuosi mokyti!“ programos alumnė, lietuvių k. mokytoja,
Vaidotas Bacys, Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro vadovas,
Solveiga Grudienė, psichologė, „Primum esse“ vadovė.
 
Ypatinga viešnia – švietimo ekspertė Wendy Kopp (JAV), šiuo metu vadovaujanti tarptautinei organizacijai „Teach For All“, kuri jungia panašias programas 48 pasaulio šalyse.
 
Netrukus paskelbsime visą konferencijos programą, o kol kas kviečiame pasižymėti datą kalendoriuose ir savo dalyvavimą patvirtinti registracija.
 
Renginys yra atviras švietimo bendruomenei ir visiems, kam rūpi Lietuvos mokykla. Po konferencijos jos dalyviams išduosime pažymėjimus.