Emokykla.lt

Konferencija „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“

Renginio data: 2018 01 04 10:00 - 2018 01 04 16:00 Kėdainių Arena (J. Basanavičiaus g.1A), Vikondos pramogų centras (J. Basanavičiaus g. 22), Kėdainių r. sav., Kauno apskr.
Konferencija „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“
2018 m. sausio 4 d. kviečiame susitikti konferencijoje „Kitokia iniciatyva: kaip „parduoti“ švietimo idėją?“, kur savo patirtimi, idėjomis ir metodais dalinsis švietimo srities specialistai bei geriausi kitų sričių ekspertai. Nes, jei inovacijos veikia kitur, kodėl jos negali būti pritaikytos švietimui?
 
Pedagogai kasdien sprendžia klausimą, kaip sudominti mokinius savo dalyku ir savo pamoka. Švietimo įstaigų vadovams šis klausimas, tik kur kas globalesniu mastu, kyla, kai šie bando pritraukti į savo vadovaujamą įstaigą pačius kompetentingiausius pedagogus, ieško būdų tinkamai atstovauti savo įstaigai ar bendradarbiaujant su skirtingais partneriais įgyvendinti įvairiausias idėjas.
 
Kadangi šie klausimai yra kertiniai ir galvoje jie knibžda kasdien, tos pačios, švietimo sektoriuje metų metus besisukančios idėjos nepadeda rasti atsakymų. Žinoma, kai kurios idėjos veikia, kai kurios ne, tačiau bet kokiu atveju, keičiantis mokinių, o ir pačių pedagogų kartoms, naujos idėjos reikalingos kaip oras.
 
Kad visiems būtų patogiau, šįkart konferenciją rengiame beveik Lietuvos centre – Kėdainiuose.
 
Pilnas lektorių ir temų sąrašas jau netrukus, o dabar skelbiam registracijos į konferenciją startą. Dvi skirtingos sesijos švietimo įstaigų vadovams ir pedagogams – dvigubai naudingos informacijos, todėl praleisti konferencijos nerekomenduojame.
 
Susitikite su Ilja Laurs, GODOPOCO komanda, Povilu Petrausku, Luku Benevičiumi ir kitais profesionalais.
 
Jei norite registruotis, tačiau kyla papildomų klausimų ir vienintelė nedalyvavimo priežastis techninė ar finansinė, į visus juos atsakysime el. paštu info@pedagogas.lt. Esame lankstūs, kreipkitės.
 
 
 
Pedagogas.lt administracija
Tel. +370 622 10020
Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ
Konstitucijos pr. 12, Vilnius
https://www.pedagogas.lt/pimg/project3/logo.png