Emokykla.lt

Izraelio mokslininkų sukurto MICHAEL metodo mokymai

Renginio data: 2018 08 20 10:00 - 2018 08 22 17:00 Universiteto g. 5, Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Izraelio mokslininkų sukurto MICHAEL metodo mokymai
XXI amžiui būdingi dideli pokyčiai visose srityse, kurie kartais net per kelias valandas pakeičia mūsų gyvenimo tikrovę. Sugebėjimas keisti save tampa kertiniu įgūdžiu, be kurio atsilikimas garantuotas. Kad mūsų laikais išliktume paklausūs būtinai turime atrasti ir pasitelkti savo turimą potencialą. MICHAEL metodo mokymai, kuriuose dalyvausite, yra unikali galimybė, kur specialių įrankių dėka išmokinsime jus susitelkti į savo stiprybes – dalį jų jau žinote, o kai kurias kitas Jums atskleisime mūsų bendros kelionės metu.
 
Techninė informacija:
 1. Mokymai truks tris dienas:
  Rugpjūčio 20 d. (Pirmadienis) nuo 10:00 iki 16:45 val. Prašome atvykti iki 9:30 val.  Registracijai ir dokumentų užpildymui. Mokymų salė dalyviams atidaroma 09:45 val.
  Rugpjūčio 21 d. (Antradienis) nuo 09:00 iki 16:45 val.
  Rugpjūčio 22 d. (Trečiadienis) nuo 09:00 iki 16:45 val.
   
 2. Mokymų vieta: VU Filologijos fakultetas, Vilnius.
   
 3. Mokymų kalba: Mokymai vyks anglų kalba. Bus sinchroninis vertimas. Tiek Jums, tiek mums, mokymų komandai, anglų kalba nėra gimtoji. Esame tikri, kad visi būsime kantrūs ir gerbsime vieni kitų poreikius užsienio kalba dalinantis gausybe vertingos informacijos.
   
 4. Dalykai, kuriuos kasdien reikalinga turėti kursų metu:
  • Asmeninę nuotrauką, kurioje esate įamžintas nuo 0 iki 6 m. amžiaus.
  • Bet kokį tapatybės dokumentą
  • Rašymo priemones: tušinukas, pieštukas, trintukas, pieštukų drožtukas, liniuotė, paprastas kalkuliatorius, užrašų sąsiuvinį ir atskirų rašymo lapų.
  • Aplanką ar portfelį šiems daiktams susidėti
  • Gertuvę ir papildomų užkandžių (kursų metu bus pateikiami lengvi užkandžiai)
    
 5. Dalomoji medžiaga Konspektų nedalinsime nei prieš, nei mokymų metu. Netikėtumas yra kertinis MICHAELIO proceso veiksnys, todėl mokymų kursas suplanuotas kaip kupina netikėtumų, kūrybiška ir unikalių potyrių kelionė.
   
 6. Namų darbai. Mokymų metu dalyviai gaus namų darbų, kuriuos atlikti ir pasirengti kitai dienai užtruks 30 – 60 minučių.
   
 7. Psichologinis pasirengimas ir nusiteikimas. Kviečiame atvykti kuo atviresniems, tiek nuostatų, tiek emocine prasme. Jei lyginsime su tuo, kas jau žinoma, MICHAEL metodas daugeliu požiūrių yra visiškai nauja, į nieką nepanaši kalba. Tai kitoks turinys, mokymų greitis, mokymų stilius ir visai kitoks veiksmingumas keičiant sąmonę bei gebėjimus per trumpą laiką. Mokymo pobūdis ir dalyvių užimtumas beveik nepalieka erdvės jokiems klausimams ar pasisakymams mokymų metu. Išmokysime unikalaus metodo kaip išlaikyti atmintyje klausimus ir komentarus, kurie kyla mokymo procese. Į daugumą kylančių klausimų atsakysime mokomųjų veiklų metu, o tam tikrais etapais mokymų metu atsakymams bus skiriamas visas dėmesys.
Kaina dalyviui: 210 € (apmokėjimas iš mokinio krepšelio lėšų, grynaisiais arba pavedimu). 
Seminaro dalyviai gaus kvalifikacinius pažymėjimus.
Nakvynė ir maitinimas į kainą neįskaičiuoti.
Daugiau informacijos apie renginį rasite čia.
 
Papildoma informacija
Savivaldybė Vilniaus m. sav.
Registracija Nuoroda į registracijos formą
Kitos sąlygos Mokamas
Nacionalinis Taip
Koordinatoriaus el. paštas mtc@mtc.lt
Šaltiniai: