Emokykla.lt

Diskusija „Kas yra geras ikimokyklinio ugdymo pedagogas?“

Renginio data: 2018 05 23 17:30 - 2018 05 23 19:30 Gervėčių g. 4, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Diskusija „Kas yra geras ikimokyklinio ugdymo pedagogas?“
Asociacija „Švietimo ateities forumas“ gegužės 23 d. kviečia Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus ir kitus švietimui neabejingus žmones į diskusiją ir parodą „Kas yra geras ikimokyklinio ugdymo pedagogas?“.

Diskusijos dalyviai: Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė, ugdymo įstaigų „Vaikystės Sodas“ ir „Karalienės Mortos mokykla“ steigėja dr. Austėja Landsbergienė, katalikiško vaikų darželio „Mažutėliams“ vadovė sesė Viktorija Voidogaitė, aktyvus 3 vaikų tėtis Simonas Urbonas. Aktyviai dalyvauti turės galimybę ir klausytojai.

Stendą parodai gali paruošti bet kuri ugdymo įstaiga arba pedagogas/-ai. Stendo turinys turi atsakyti į klausimą „Kas yra geras ikimokyklinio ugdymo pedagogas?“. Reikalavimai stendui: informatyvumas, aktualumas, dydis – 1x1 m. Stendai bus eksponuojami ant molbertų, todėl turi būti ant kieto pagrindo. 

DATA: gegužės 23 d.
LAIKAS: 17.30–19.30 (stendai priimami nuo 17.00 iki 17.30)
VIETA: Karalienės Mortos mokykla, Gervėčių g. 4 (sporto salė, 4 aukštas)

Diskusijos dalyvius prašome registruotis el.paštu emilija.m@vaikystes-sodas.lt iki gegužės 18 d.
 
Renginio organizatorius Švietimo ateities forumas – tai savanoriškumo pagrindu veikianti organizacija, vienijanti mokslininkus, švietimo teikėjus, pedagogus ir kitus, kurie yra suinteresuoti Lietuvos švietimo sistemos vystymu ir tobulinimu.