Emokykla.lt

Vaikų darželių ir pradinių mokyklų direktorių susitikimas. Projektas „Ankstyvasis užsienio kalbų mokymas. Vokiečių kalba su Hans Hase“

Renginio data: 2013 11 29 10:00 - 2013 11 29 14:00 Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerija, A. Volano g. 2/7, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
 Vaikų darželių ir pradinių mokyklų direktorių susitikimas. Projektas „Ankstyvasis užsienio kalbų mokymas. Vokiečių kalba su Hans Hase“
Vaikų darželių ir pradinių mokyklų direktorių susitikimas, © Goethe-Institut/Martynas Kundrotas
Siekdamas sustiprinti projekto „Vokiečių kalba su Hans Hase“ pozicijas Goethe’s institutas labai glaudžiai bendradarbiauja su Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija. Lapkričio 29 d. į konferenciją Vilniuje institutas kartu su ministerija kviečia apie 70 projekte „Vokiečių kalba su Hans Hase“ dalyvaujančių vaikų darželių ir pradinių mokyklų direktorių. Renginio metu bus diskutuojama apie naujausius projekto patobulinimus bei ateities perspektyvas. 

Konferencija bus suskirstyta į du tematinius blokus. Pirmoje dalyje bus skaitomi pranešimai tokiomis temomis, kaip imersija, dvikalbis švietimas ir užsienio kalbos pamokos gimnazijoje. Po kavos pertraukėlės klausytojai išgirs pranešimą apie projektą „Vokiečių kalba su Hans Hase“ Lietuvoje. Pasitelkus sėkmingus pavyzdžius iš vaikų darželių Klaipėdoje ir Kelmėje bus pristatoma projekto raida.
 
Dalyvavimas su kvietimais.

Konferencijos programa (PDF, 225 KB)
Šaltiniai: