Emokykla.lt

TVARŪS POKYČIAI. KAIP? (I seminaras) Pokytis ir naujovė. Koks santykis? Kodėl norime naujovių ir bijome pokyčių? Pokyčių jėgos

Renginio data: 2015 01 29 13:00 - 2015 01 29 17:30 Vilniaus g. 39, Vilniaus mokytojų namų Mokymosi ir informacijos centre 226 kab., Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
 TVARŪS POKYČIAI. KAIP? (I seminaras) Pokytis ir naujovė. Koks santykis? Kodėl norime naujovių ir bijome pokyčių? Pokyčių jėgos
Tai pirmasis seminaras iš 5 seminarų ciklo „TVARŪS POKYČIAI. KAIP?”. Seminare aptariami teoriniai ir praktiniai pokyčių valdymo aspektai.
 
Kodėl pokyčiai nėra naujovės ir priešingai? Ir kaip jie tarpusavyje dera? Kodėl vieni naujai kuriami dalykai išlieka, kiti – ne? Kas lemia? Ar yra pokyčių valdymo technikos? Jei yra – tai kokios?
 
pokyciuJegos.png
Kaip tinkamai inicijuoti ir vesti kaitos procesą, idant kuriami dalykai įsitvirtintų? Kodėl kaita yra lėta? Kokios kaitos greitinimo taktikos? Kokie yra/turi būti iniciatorių ir pasekėjų santykiai, kad kuriamos naujovės būtų tvarios?
 
Tai tik pagrindiniai klausimai, kurie yra aptarinėjami šiame seminare, kuriame ypatingas dėmesys skiriamas naujovių tvarumui ir tolimesnei plėtrai.
 
Mokymo(si) programos dalyviai: švietimo įstaigų vadovai ir pavaduotojai.
 
Mokymo(si) vadovas - Doc. drAurimas Juozaitis - neformaliajame švietime dirba nuo 1992 m. Pagrindinė vedamų seminarų tematika: vadovybiniai mokymai, andragoginiai mokymai. Turi didelę darbo patirtį su švietimo, viešojo administravimo, verslo, nevyriausybinių organizacijų, bendruomenių nariais.
 
Seminaro dalyviai gaus kvalifikacinius pažymėjimus.
 
Vieno seminaro kaina - 45 € / 155,38 Lt (apmokėjimas iš mokinio krepšelio lėšų bankiniu pavedimu arba grynaisiais).
 
Šaltiniai: