Emokykla.lt

Knygos „Neišduosiu tavęs“ pristatymas-kūrybinės dirbtuvės

Renginio data: 2018 02 01 18:30 - 2018 02 01 20:00 Gedimino pr. 51, Vaikų ir jaunimo literatūros skaitykla, I a., Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Knygos „Neišduosiu tavęs“ pristatymas-kūrybinės dirbtuvės
Kviečiame į Neringos Vaitkutės knygos „Neišduosiu tavęs“ pristatymą vasario 1 d. 18:30 val. Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skaitykloje! Su knygos autore Neringa Vaitkute ir knygos dailininke Marija Smirnovaite kalbėsimės apie kūrybą, knygas ir vaikystę.
 
Neringos Vaitkutės knyga „Neišduosiu tavęs“ – apie visus neįgyvendintus vaikystės žygius keliauti į sąvartyną ieškoti to, kas iš mūsų paimta, tik mes iki ten nenuėjome: sulaikė savisaugos instinktas, pabūgus nežinomybės, pavojų, tamsos, būnant toli nuo namų. Pasakojimas pilnas klajonių, keistų susitikimų, tamsos, nakties, tuščio miesto, kažko, tykančio krūmynuose, ir šalčio (tą įspūdį sustiprina išraiškingos Marijos Smirnovaitės iliustracijos), bet netrūksta vilties, kad viskas bus gerai“, – apie N. Vaitkutės knygą sako skaitytoja Agnė Skučaitė-Leonavičienė.
 
Pradinių klasių vaikų laukia kūrybinės dirbtuvės: gaminsime pakabukus ir atvirukus, rašysime laiškus žaislams. Atsineškite ir savo mėgstamiausių žaislų, surengsime bendrą jų fotosesiją.
 
Įėjimas laisvas.
 
Šaltiniai: