Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Renginiai Praktikumas „Ikimokyklinukų bendrųjų kompetencijų ugdymas pasitelkiant pasakas ir žaidimus“

Praktikumas „Ikimokyklinukų bendrųjų kompetencijų ugdymas pasitelkiant pasakas ir žaidimus“

Renginio data: 2019 01 24 18:00 - 2019 01 24 19:30 Lietuvos vaikų ir jaunimo centras, Konstitucijos pr. 25, 208 aud. , Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Praktikumas „Ikimokyklinukų bendrųjų kompetencijų ugdymas pasitelkiant pasakas ir žaidimus“
Sausio mėnesį pedagogės metodininkės Jurgita Riaubytė ir Virginija Sauliūtė-Darvydė kviečia darželio auklėtojus į praktinius vaikų ugdymo metodams skirtą užsiėmimą Lietuvos vaikų ir jaunimo centre.
 
Kaip pasakų ir žaidimų pagalba padėti vaikams suprasti ir pažinti pasaulio dėsnius, praktikume „Ikimokyklinukų bendrųjų kompetencijų ugdymas pasitelkiant pasakas ir žaidimus“ sausio 24 d.  pasakos auklėtojos metodininkės Jurgita Riaubytė ir Virginija Sauliūtė-Darvydė. 
 
Praktikumo dalyviai gilinsis į tai, kaip pasitelkus pasaką ar žaidimą kūrybiškai plėtoti konkrečias veiklas bei ugdyti bendrąsias kompetencijas, kaip pasakose atrasti svarbiausius elementus ir pagal juos parinkti kūrybines užduotis, įtraukiančias vaikus į patyrimo veiklą, skatinančią mąstymą, minties raišką, savarankiškumą, pateiks konkrečių praktinių pavyzdžių.
 
Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/.