Emokykla.lt

Tarptautinė asociacijos „Step by Step“ (ISSA) konferencija Vilniuje

Renginio data: 2016 10 11 00:00 - 2016 10 13 00:00 Konstitucijos pr. 20, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Tarptautinė asociacijos „Step by Step“ (ISSA) konferencija Vilniuje
Spalio 11–13 d. Vilniuje vyks tarptautinė konferencija, skirta ankstyvojo amžiaus vaikų ugdymo kokybei – „Early Childhood in Times of Rapid Change“ („Ankstyvoji vaikystė sparčių pokyčių laikais“).
 
Konferenciją organizuoja tarptautinė „Step by Step“ asociacija ISSA (International Step by Step Association www.issa.nl ) kartu su asociaciją Lietuvoje atstovaujančiu Ugdymo inovacijų centru (UIC) – Atviros Lietuvos fondo įkurta nevyriausybine organizacija, aktyviai dalyvaujančia Lietuvos švietimo sistemos reformoje nuo 1994 metų.
 
International Step by Step Association (ISSA) yra tarptautinė asociacija, vienijanti švietimo srityje dirbančias organizacijas iš Europos, Vidurio Azijos ir kitų žemynų. Tai švietimo ekspertų tinklas, siekiantis užtikrinti kokybiškas ankstyvojo vaikų ugdymo paslaugas visoje Europoje ir Vidurio Azijoje. ISSA savo veiklą pradėjo dar 1999 metais. Tuomet buvo įkurta asociacija, vienijanti organizacijas, diegiančias dar 1994 metais Atviros visuomenės instituto sukurtą „Step by Step" metodiką (Lietuvoje ji pavadinta „Gera pradžia“). Šiandien, remdamasi ilgamete patirtimi, sukaupta diegiant į vaiką ir į šeimą orientuotą ugdymą švietimo įstaigose, ISSA savo veiklos prioritetu pasirinko pedagogų, dirbančių su vaikais, profesionalumo tobulinimą bei ypač kokybiškų ankstyvojo ugdymo sistemų diegimą. Šiuo metu ISSA narai yra švietimo srityje dirbančios organizacijos iš daugiau nei 40 pasaulio valstybių.
 
Tikimasi, kad spalio 11–13 dienomis Vilniuje vyksiančios konferencijos darbe dalyvaus daugiau nei 400 švietimo ekspertų iš daugiau nei 60 pasaulio valstybių.
 
Daugiau informacijos: www.issa2016.net