Emokykla.lt

Konferencija-diskusija „Ko reikia, kad vaiko teisės būtų užtikrintos?"

Renginio data: 2017 03 27 10:00 - 2017 03 27 13:30 Gedimino pr. 53, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Konferencija-diskusija „Ko reikia, kad vaiko teisės būtų užtikrintos?"
Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos ir Lietuvos Respublikos Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos 2017 m. kovo 27 d. organizuojamoje konferencijoje-diskusijoje „Ko reikia, kad vaiko teisės būtų užtikrintos?“.
 
Konferencijos – diskusijos tikslas – sudaryti galimybes įvairių institucijų atstovams, vaiko teisių apsaugos srityje dirbantiems specialistams išsakyti savo nuomonę, pastebėjimus bei pasiūlymus, ko trūksta, kad būtų užtikrintos kiekvieno vaiko, ypač atsidūrusio pažeidžiamoje padėtyje, teisės ir jų apsauga; kad praktikoje būtų užtikrintas ne deklaratyvus, o realus, efektyvus, sklandus ir geranoriškas visų kompetentingų institucijų, specialistų bendradarbiavimas bei, kad vaikas, jo teisių ir interesų apsauga būtų dėmesio centre.
 
Renginio vieta: Lietuvos Respublikos Seimo konferencijų salė (Gedimino pr. 53, Vilnius; III rūmai, 2 aukštas).
Renginio pradžia: 10 val.
 
Atkreipiame dėmesį, kad anksčiau nurodytas registracijos el. pašto adresas (audrone.bedorf@lrs.lt) yra keičiamas. Jeigu registravotės šiuo adresu ir negavote registracijos patvirtinimo, maloniai prašome renginio dalyvio duomenis pakartotinai atsiųsti el. paštu audrone.bedorf@vtaki.lt.
 
Šaltiniai: