Emokykla.lt
Projektai IPUP projekto partneriai

IPUP projekto partneriai

2015-04-02
Susijusios temos: Projektai Ugdymo įstaigos
IPUP projekto partneriai
Projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra (IPUP)“ partneriai – 60 Lietuvos savivaldybių ir 32 ikimokyklinį ugdymą teikiančios įstaigos.
Eil.Nr.
Herbas
Savivaldybė
Meras
Apskritis (regionas)
1.
akmene
Vitalijus Mitrofanovas
Šiaulių
2.
alytus
Feliksas Džiautas
Alytaus
3.
alytusr
Algirdas Vrubliauskas
Alytaus
4.
anyksciai
Sigutis Obelevičius
Utenos
5.
birstonas
Nijolė Dirginčienė
Kauno
6.
birzai
Irutė Varzienė
Panevėžio
7.
druskininkai
Ričardas Malinauskas
Alytaus
8.
elektrenai
Kęstutis Vaitukaitis
Vilniaus
9.
ignalina
Bronis Ropė
Utenos
10.
jonava
Mindaugas Sinkevičius
Kauno
11.
joniskis
Gediminas Čepulis
Šiaulių
12.
jurbarkas
Ričardas Juška
Tauragės
13.
kaisiadorys
Romualdas Urmilevičius
Kauno
14.
kalvarija
Valdas Aleknavičius
Marijampolės
15.
kaunas
Andrius Kupčinskas
Kauno
16.
kaunasr
Valerijus Makūnas
Kauno
17.
kazluruda
Vytautas Kanevičius
Marijampolės 
18.
kelme
Kostas Arvasevičius
Šiaulių
19.
kedainiai
Rimantas Diliūnas
Kauno
20.
klaipeda
Vytautas Grubliauskas
 Klaipėdos
21.
klaipedar
Vaclovas Dačkauskas
Klaipėdos 
22.
kretinga
Juozas Mažeika
Klaipėdos 
23.
kupiskis
Jonas Jarutis
Panevėžio
24.
lazdijai
Artūras Margelis
Alytaus
25.
marijampole
Vidamantas Brazys
Marijampolės 
26.
mazeikiai
Antanas Tenys
 Telšių
27.
moletai
Stasys Žvinys
Utenos
28.
neringa
Antanas Vinkus
Klaipėdos 
29.
pagegiai
Virginijus Komskis
Tauragės
30.
pakruojis
Asta Jasiūnienė
Šiaulių
31.
palanga
Šarūnas Vaitkus
Klaipėdos 
32.
panevezys
Vitalijus Satkevičius
Panevėžio
33.
panevezysr
Povilas Žagunis
Panevėžio
34.
pasvalys
Gintautas Gegužinskas
Panevėžio
35.
plunge
Albinas Klimas
Telšių 
36.
prienai
Vytas Bujanauskas
Kauno
37.
radviliskis
Darius Brazys
Šiaulių
38.
raseiniai
Remigijus Ačas
Kauno
39.
rietavas
Antanas Černeckis
Telšių 
40.
rokiskis
Vidmantas Kanopa
Panevėžio
41.
skuodas
Stasys Vainoras
Klaipėdos 
42.
sakiai
Juozas Bertašius
 Marijampolės
43.
salcininkai
Zdislav Palevič
Vilniaus
44.
siauliai
Justinas Sartauskas
Šiaulių
45.
siauliair
Algimantas Gaubas
Šiaulių
46.
silale
Jonas Gudauskas
Tauragės
47.
silute
Virgilijus Pozingis
Klaipėdos 
48.
sirvintos
Vincas Jasiukevičius
Vilniaus
49.
svencionys
Vytautas Vigelis
Vilniaus
50.
taurage
Pranas Petrošius
Tauragės
51.
telsiai
Vytautas Kleiva
Telšių 
52.
trakai
Vincas Kapočius
Vilniaus
53.
ukmerge
Algirdas Kopūstas
Vilniaus
54.
utena
Alvydas Katinas
Utenos
55.
varena
Elvinas Jankevičius
Alytaus
56.
vilkaviskis
Algimantas Antanas Greimas
Marijampolės 
57.
vilnius
Artūras Zuokas
 Vilniaus
58.
vilniusr
Marija Rekst
Vilniaus
59.
visaginas
Dalia Štraupaitė
Utenos
60.
zarasai
Arnoldas Abramavičius
Utenos
 
1.
Anykščių lopšelis-darželis „Žilvitis“
Anykščių r.
2.
Anykščių lopšelis-darželis „Žiogelis“
Anykščių r.
3.
Anykščių vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“
Anykščių r.
4.
Joniškio r.
5.
Kauno m.
6.
Kėdainių r.
7.
Kretingos r.
8.
Lazdijų mokykla-darželis „Vyturėlis“
Lazdijų r.
9.
Marijampolės r.
10.
Mažeikių r.
11.
Mažeikių r.
12.
Pakruojo r.
13.
Panevėžio Kastyčio Ramanausko lopšelis-darželis
Panevėžio m.
14.
Panevėžio m.
15.
Panevėžio rajono Kurganavos pagrindinė mokykla
Panevėžio r.
16.
Pasvalio r.
17.
Kauno r.
18.
Prienų rajono Skriaudžių pagrindinė mokykla
Prienų r.
19.
Riešės gimnazija
Vilniaus r.
20.
Vilniaus r.
21.
Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
Skuodo r.
22.
Skuodo vaikų lopšelis-darželis
Skuodo r.
23.
Šilalės rajono Obelyno pagrindinė mokykla
Šilalės r.
24.
Šilutės r.
25.
Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla
Ukmergės r.
26.
Ukmergės r.
27.
VšĮ „Bamblys“
Vilniaus m.
28.
VšĮ „Du bambliai“
Vilniaus r.
29.
VšĮ I. Lauciuvienės darželis-mokykla „Dūzginėlio bitutės“
Vilniaus m.
30.
Kauno m.
31.
VšĮ „Vilniaus privati gimnazija“
Vilniaus m.
32.
Zarasų „Lakštingalos“ mokykla
Zarasų r.