Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Švietimo, ugdymo naujienos

Studijų parodoje – ŠMM rengiama konferencija

2017-02-03
Susijusios temos: Pedagogika
Studijų parodoje – ŠMM rengiama konferencija
Vasario 3 d. 11 val. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ (Laisvės pr. 5, Vilnius), konferencijų salėje 5.1, vyks Švietimo ir mokslo ministerijos rengiama konferencija-diskusija „Studijų Lietuvoje aktualijos“.
 
Švietimo ir mokslo viceministras Giedrius Viliūnas ir Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijos bendrajam priėmimui organizuoti prezidentas Pranas Žiliukas pristatys pagrindines 2017 metų studijų naujienas bei priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas nuostatas.
 
11.20 val. numatytas klausimų ir atsakymų forumas. Dalyvaus  Giedrius Viliūnas, Pranas Žiliukas, taip pat Nacionalinio egzaminų centro direktorė Saulė Vingelienė, Valstybinio studijų fondo direktorius Ernestas Jasaitis, Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas, Studijų kokybės vertinimo centro direktorė Nora Skaburskienė ir Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro Studijų politikos analizės skyriaus vedėjas Gintautas Jakštas.
 
Diskusiją moderuos žurnalistas Ignas Krupavičius.
 
Tiesioginę renginio transliaciją galima stebėti ir internetu. Žiūrėti.
Šaltiniai:
Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. paštas info@smm.lt