Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Bus renkama sveikatingiausia šalies mokykla ir darželis

Bus renkama sveikatingiausia šalies mokykla ir darželis

2016-04-27
Susijusios temos: Vaiko sveikata
Bus renkama sveikatingiausia šalies mokykla ir darželis
Balandžio 28–29 d. Trakuose vyks mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ baigiamasis etapas. Renginyje dalyvaus 40 komandų, kurias sudaro mokiniai, mokytojai ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.
 
„Šio  konkurso organizatorių, savivaldybių ir mokyklų bendruomenių  kūrybiškumas ir entuziazmas, puoselėjant sveikos gyvensenos idėjas, padeda ugdyti vaikų atsakomybę už savo sveikatą, reikšmingai prisideda prie sveikesnės Lietuvos ateities,“– sako švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą, skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklų bendruomenėse. Komandos atliks teorines ir praktines užduotis. Jų pasirodymus vertins pedagogų ir medikų komisija.
 
Vienas masiškiausių renginių – konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ rengiamas šeštą kartą, kasmet jis tampa vis populiaresnis. Pirmą kartą respublikinis vaikų, mokinių ir pedagogų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ buvo surengtas 2002 metais. 2015–2016 metų  I konkurso etapas buvo organizuotas 55 šalies savivaldybėse dalyvavo 943 komandos iš 258 ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų, 555 bendrojo ugdymo  mokyklų ir 10 profesinio mokymo centrų.  Iš viso 6621dalyvis (5074 vaikai ir mokiniai, 993 mokytojai, 554 visuomenės sveikatos priežiūros specialistai) atstovavo 823 įvairaus tipo šalies mokykloms.
 
Konkursą organizuoja Švietimo ir mokslo ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, partneriai – Krašto apsaugos ministerija, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Vyriausybės.
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0