Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos naujienos

Prezidentė pasveikino su Mokslo ir žinių diena

2018-09-01
Prezidentė pasveikino su Mokslo ir žinių diena
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus šalies mokinius, studentus, mokytojus ir dėstytojus Rugsėjo 1-osios – Mokslo ir žinių dienos – proga.
 
Šalies vadovė pabrėžė, kad nauja mokslo kelionė prasideda Lietuvos šimtmečio rugsėjį, kai visi kartu sutinkame antrąjį mūsų laisvos ir nepriklausomos valstybės amžių.
 
„Dabar Jūsų laikas augti, ieškoti, atrasti, mokytis ir išmokti, nes žinios taps tvirtu Lietuvos ateities pamatu. Visi, šiandien žengiantys į klases, turėsite ateityje priimti svarbius mūsų valstybei sprendimus. Tikiu, kad šią pareigą atliksite ne tik atsakingai, bet ir džiugiai“, – sakoma Prezidentės sveikinime.
 
Pradedantiems ar tęsiantiems kelią į mokyklas, universitetus ir kolegijas šalies vadovė palinkėjo būti tarp geriausių, ne dėl įvertinimo, ne dėl balų, o dėl žinių ir sau, ir Lietuvai. Mokytojams ir dėstytojams Prezidentė palinkėjo išminties, tikėjimo savo pašaukimu, stiprybės ir kūrybiškumo auginant antrojo Lietuvos šimtmečio kartą.