Emokykla.lt
Naujienos Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos naujienos

Lietuvos švietimas skaičiais 2018. Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas

2019-01-18
Susijusios temos: Priešmokyklinis ugdymas
Lietuvos švietimas skaičiais 2018. Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija pristato leidinį „Lietuvos švietimas skaičiais 2018. Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas“, kuriame pateikiami statistiniai duomenys apie ikimokyklinio ir prieš­mo­kyk­li­nio ug­dy­mo sis­te­mą. Šiame leidinyje nėra komentarų, tai – statistinis leidinys.
 
Leidinyje pateikiami pagrindiniai statistiniai duomenys apie ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą. Duomenys paimti iš Švietimo valdymo informacinės sistemos. Papildomi rodikliai buvo gauti iš Lietuvos statistikos departamento. Leidinys skirtas švietimo vadybininkams, švietimo ekspertams, politikams ir plačiajai visuomenei. Sukaupti ir leidinyje pateikti duomenys taip pat yra skelbiami Švietimo valdymo informacinėje sistemoje adresu www.svis.smm.lt
 
Išleistų leidinių elektroniniai variantai skelbiami Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto svetainėje adresu https://www.smm.lt/web/lt/teisesaktai/tyrimai-ir-analizes/statistika.
 
Pasiūlymus, pastabas, komentarus prašome siųsti Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Strateginių programų skyriaus vedėjui Ričardui Ališauskui (ricardas.alisauskas@smm.lt).
 
Leidinį rasite ČIA.