Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Švietimo, ugdymo naujienos

Į pirmą posėdį rinkosi darbo grupė, rengsianti Ugdymosi šeimoje tvarkos aprašą

2020-01-22
Į pirmą posėdį rinkosi darbo grupė, rengsianti Ugdymosi šeimoje tvarkos aprašą
Šiandien Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje posėdžiavo darbo grupė, kuriai pavesta iki vasario 20 dienos parengti Ugdymosi šeimoje tvarkos aprašą. Per pirmąjį darbo grupės narių susitikimą išsakytos nuomonės, apsibrėžti esminiai tolesnį darbą reguliuosiantys klausimai: kokybės stebėsena, ugdymui tinkamos sąlygos, finansavimas, kaip organizuojamas vaikų ugdymas šeimoje, kaip pasiskirsto atsakomybė tarp tėvų, mokyklos ir savivaldybės. 
 
„Seimui pritarus galimybei ugdyti vaiką šeimoje, mūsų pagrindinis rūpestis yra užtikrinti, kad kiekvienam vaikui būtų sudaromos tinkamos sąlygos ugdymui ir jo kokybei“, – pabrėžė darbo grupei vadovaujanti viceministrė Jolanta Urbanovič.
 
Tėvų atstovai, pristatę savo projekto variantą, pabrėžė, kad būtų svarbi ir vaikų socializacija, kad šeimose ugdomi vaikai turėtų galimybę su visa bendruomene dalyvauti jos organizuojamuose renginiuose.  
 
Į darbo grupę įeina Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnybos, savivaldybių, švietimo įstaigų, nevalstybinių mokyklų, asociacijų, mokinių, tėvų atstovai, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos specialistai.  
 
 
Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos
Komunikacijos skyrius