Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Vasaros kūrybinės dirbtuvės ikimokyklinukams Radvilų rūmų muziejuje

Vasaros kūrybinės dirbtuvės ikimokyklinukams Radvilų rūmų muziejuje

2016-06-06
Susijusios temos: Edukacija
Vasaros kūrybinės dirbtuvės ikimokyklinukams Radvilų rūmų muziejuje
Lietuvos dailės muziejaus Meno pažinimo centras kuria ir įgyvendina edukacines programas, skirtas įvairaus amžiaus vaikams. Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės kviečiamos į kūrybines dirbtuves Radvilų rūmų muziejuje (Vilniaus g. 24, Vilnius).
  • Kūrybinės dirbtuvės Grafikos pradžiamokslis  
Šios kūrybinės dirbtuvės metu supažindinsime su grafika – dailės šaka, pasižyminčia ne tik technikų įvairove, bet ir įdomiu kūrybiniu procesu. Pasitelkę kontūrinę liniją, išbandysime netipišką raižymo techniką ir atspausime vienetinius kūrybos darbus. 
  • Kūrybinės dirbtuvės Knygos ženklas – ekslibris 
Pirminė ekslibrio paskirtis yra knygų žymėjimas. Ekslibriai pradėti kurti tuomet, kai XV a. plito spausdintos knygos ir atsirado poreikis žymėti savo asmenines brangias knygas. Kūrybinėje dirbtuvėje kviesime sukurti savo asmeninį knygos ženklą – ekslibrį.
  • Kūrybinės dirbtuvės Mažieji personažai 
Radvilų rūmų muziejaus Vakarų Europos dailės XVI–XIX nuolatinėje ekspozicijoje lankytojus pasitinka užburiantys angelai ir kiti jaukūs personažai. Šiuos personažus kviesime įamžinti kūrybinėje dirbtuvėje bei kartu išbandyti originalius spausdinimo būdus.
  • Kūrybinės dirbtuvės Atspaudas  
Dailė nuo seno iki šių dienų susijusi su štampavimo, spaudavimo technika. Ar žinojote, kad senovės Peru gyventojai spauduodavo ne tik audinius, bet ir savo kūnus? Kūrybinėje dirbtuvėje kviesime sukurti savo asmeninius atspaudus bei eksperimentuoti komponuojant dekoratyvius paveikslus.
 
Darbo laikas: antradieniais–penktadieniais nuo 11 iki 17 val.
Užsiėmimai vedami 10–25 asm. vaikų grupėms.
Informacija teikiama ir užsakymai priimami tel.: (8 5) 212 14 77, 8 659 58066
 
Edukacinių programų rėmėjas – Vilniaus senamiesčio Rotary klubas.
 
Šaltiniai:
Informaciją apie naujausias edukacines programas galite Lietuvos dailės muziejaus tinklalapyje www.ldm.lt, skyrelyje „Edukacija“.