Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Pirmieji į teatrą grįžta vaikai

2020-05-29
Pirmieji į teatrą grįžta vaikai
Teatras vaikams „Pradžia“, kuriantis išskirtinai ikimokyklinio amžiaus vaikams, nuo gegužės 30 d. atnaujina savo veiklą. Žiūrovams per tris savaitgalius bus parodyti ne tik repertuariniai teatro spektakliai, bet ir dvi naujos improvizacijų programos, sukurtos dalyvauti karantino sąlygomis.
 
„Paprastai tokiu metu teatro sezonas eina į pabaigą, renginių vis mažiau, bet vos išgirdome apie galimybę grįžti į sceną, net ir esant ribojimams – nedvejojome. Nedirbti iki pat rugsėjo atrodo neįmanoma. Todėl paskelbėme trijų savaitgalių programą, kad galėtume vėl susitikti su išsiilgtais žiūrovais, suteikti galimybę panaudoti atšauktų renginių bilietus ir džiugia nata skirstytis vasarai“, – sako teatro įkūrėja, vadovė ir prodiuserė Aušra Paukštytė.
 
Išgyventi be veiklos
 
Teatras „Pradžia“ yra socialinis verslas, vienijantis nepriklausomus kūrėjus ir kūrėjų komandas, veikiantis Vilniaus mieste jau trečius metus. Per 2019 m. teatras surengė 449 renginius, į juos susirinko daugiau nei 12 000 žiūrovų. „Esame viešoji įstaiga, kiekvienas uždirbtas euras investuojamas į tolesnes produkcijas, kasmet suteikiame erdvę dirbti nepriklausomiems kūrėjams: aktoriams, režisieriams, muzikantams“, – pasakoja vadovė. 
 
Daugiau skaitykite svietimonaujienos.lt.