Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Liepos 31 d. LVJC kviečia šeimas į ispanišką pikniką

Liepos 31 d. LVJC kviečia šeimas į ispanišką pikniką

2020-07-23
Susijusios temos: Šeima
Liepos 31 d. LVJC kviečia šeimas į ispanišką pikniką
Vasarą – piknikų metas. Šios smagios ir skanios pramogos gryname ore traukte traukia ir šeimas su vaikais, ir bičiulių grupes.
 
Liepą ir rugpjūtį Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) Vilniuje rengia VASAROS PIKNIKUS ŠEIMAI – improvizuotas keliones po egzotiškus pasaulio kraštus – Ispaniją, Zanzibarą, Havajus – neišvykus iš miesto.
 
Liepos 31 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro amfiteatre šeimos su vaikais, kiti piknikautojai „keliaus“ į Maljorkos salą Ispanijoje, kurioje mėgausis tradiciniais šios šalies skanumynais – saldumynais, Paella, vaisine Sangria. Ispanišką atostogų nuotaiką Vilniaus centre kuriančio renginio metu vyks taip pat ir keletas kūrybinių dirbtuvių, atvira flamenko šokių pamoka bei spalvingas šio šokio meistrų pasirodymas; keletas smagių konkursų su prizais dalyviams.
 
Renginys yra draugiškas net patiems mažiausiems, tad kviečiame neabejoti ir piknikauti kartu su visa šeima! Renginio registracija čia.
 
Ispaniškasis piknikas jau liepos 31 d. 16.30–18.30 val. Lietuvos vaikų ir jaunimo centro Amfiteatre, Konstitucijos pr. 25 Vilniuje.
 
LVJC inf.