Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Kviečiame prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Misija Laplandija 2018“

2018-11-13
Kviečiame prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Misija Laplandija 2018“
Kviečiame prisijungti prie socialinės iniciatyvos „Misija Laplandija 2018“ ir priartinti kalėdinius stebuklus vaikams iš daugiavaikių šeimų.
 
Lietuvos vaikai piešia kalėdinius atvirukus arba piešinius, įkelia juos į platformą delfi.lt/laplandija ir skiria juos savo regiono daugiavaikėms šeimoms. Kiekvienas, įkėlęs piešinį ir teisingai užpildęs anketą, gaus Kalėdų Senelio laišką iš Laplandijos.
 
100 vaikų iš daugiavaikių šeimų (auginančių 5 ir daugiau vaikų, visuomeniškos, aktyvios šeimos, sunkiai finansiškai besiverčiančios) ir juos lydintys tėvai gruodžio 3 d. vyks į Laplandiją, pas Kalėdų Senelį, taip pat susitiks su Lietuvos Prezidente Dalia Grybauskaite.
 
 
Socialinė iniciatyva „Misija Laplandija“ suvienijo Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, pagrindinį portalą šalyje DELFI ir lietuvišką įmonę NORFA. Iniciatyvą globoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.
 
Gera daryti prasmingus darbus! 
 
Kontaktams: jurgita.brazauskaite@delfi.lt | +370 610 25873