Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 18“!

Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 18“!

2018-10-03
Susijusios temos: Edukacija Vaiko sveikata
Kviečia iniciatyva „Švarių rankų šokis 18“!
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC) kartu su Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM) bei Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacija (SVSBA) šį rudenį, jau septintus  metus iš eilės, kviečia ikimokyklinių įstaigų auklėtinius, pradinių klasių moksleivius ir jų šeimas sukurti „Švarių rankų šokį 18“, kuriame atsispindėtų rekomenduojamos rankų plovimo higienos taisyklės ir teisingo kosėjimo etiketo judesiai.

Higienos įpročiai formuojasi vaikystėje, todėl raginame ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių ugdytinius bei šeimas lavinti asmens higienos įpročius ir kviečiame kūrybiškai pažvelgti į švarių rankų ir teisingo kosėjimo etiketo svarbą – sukurti originalų šokį. Nuolat kartojami ir nuotaikingai atliekami judesiai didina tikimybę, kad vaikai greičiau įsisavins informaciją ir jos greitai neužmirš.
 
Per šešerius metus ši iniciatyva subūrė apie 35 tūkst. vaikų, kuriuos suvienijo bendras tikslas – mažieji mokėsi taisyklingai plauti rankas bei susipažino su teisingo kosėjimo etiketo judesiais. Konkurse dalyvavo per 200 ugdymo įstaigų atstovų.
 
Originaliausio šokio kūrėjų laukia prizai!
 
Taisyklės ugdymo įstaigoms:
  • Kartu su grupės draugais sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo ir kosėjimo judesiai. Juos rasite žemiau.
  • Šokį kokybiškai nufilmuokite.
  • Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį ULAC iniciatyva „Švarių rankų šokis 18“ bei nepamirškite čia nurodyti autorystės.
  • Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo mokytojo/auklėtojo vardą, pavardę, grupę,  įstaigos pavadinimą, miestą, el. paštą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. lapkričio 9 dienos.
Taisyklės šeimai:
  • Kartu su šeima sukurkite iki 1 min. trukmės šokį, kuriame atsispindėtų rekomenduojami rankų plovimo ir kosėjimo judesiai. Juos rasite žemiau.
  • Šokį kokybiškai nufilmuokite.
  • Įrašą įkelkite į interneto svetainę youtube.com ir pavadinkite jį ULAC iniciatyva „Švarių rankų šokis 18“.
  • Užpildykite registracijos formą (laisva), nurodykite savo vardą bei pavardę, el. paštą, miestą, pridėkite vaizdo įrašo nuorodą, ir ją atsiųskite el. paštu sokis@ulac.lt iki š. m. lapkričio 9 dienos.
 
Maloniai kviečiame bendradarbiauti!
 
Daugiau informacijos:
Zigmas Nagys
Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras
Švietimo ir komunikacijos skyrius
8 671 10216, zigmas@ulac.lt
www.ulac.lt
 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0