Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Naujienos Skelbiamas konkursas savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etato finansavimo

Skelbiamas konkursas savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etato finansavimo

2015-11-14
Susijusios temos: Projektai Kompleksinė pagalba
Skelbiamas konkursas savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etato finansavimo
Įgyvendinant projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“ veiklą „Tarpinstitucinio bendradarbiavimo teikiant kompleksinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų šeimoms skatinimas“ šių metų lapkričio 14 d. skelbiamas konkursas savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo teikiant kompleksinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams (globėjams) plėtros.
 
Pagal nustatytus kriterijus bus atrinkta 20 savivaldybių, kurioms bus suteikta finansinė parama tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus 12,5 etato finansuoti nuo 2013 m. sausio 1 d. (arba nuo sutarties pasirašymo dienos, jeigu ji vėlesnė) ne ilgiau kaip 24 mėnesius.
 
Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriai turės rinkti ir analizuoti informaciją apie kompleksinės pagalbos poreikį savivaldybės teritorijoje gyvenantiems vaikams nuo gimimo iki privalomojo mokymo pradžios ir jų tėvams (globėjams), organizuoti ir koordinuoti kompleksinę pagalbą šiems vaikams ir jų tėvams (globėjams), telkti tarpinstitucinę komandą teikti švietimo pagalbos, socialinės paramos ir sveikatos priežiūros paslaugas konkrečiam vaikui ir jo tėvams (globėjams) ir informuoti vietos bendruomenę apie kompleksinę pagalbą.
 
Dokumentai atsisiuntimui:
  1. Konkurso savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo teikiant kompleksinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams (globėjams) plėtros nuostatai.
  2. Paraiškos forma konkursui savivaldybėms dėl tarpinstitucinio bendradarbiavimo teikiant kompleksinę pagalbą ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams (globėjams) plėtros (1 priedas)
  3. Paraiškos vertinimo lentelė. I etapas (2 priedas)
  4. Paraiškos vertinimo lentelė. II etapas (3 priedas)
  5. Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutartis (4 priedas)
  6. Lėšų naudojimo sąmata (Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutarties 1 priedas)
  7. Pažyma dėl darbo užmokesčio priskaitymo ir išmokėjimo (Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutarties 3 priedas)
  8. Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus veiklos ataskaita (Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutarties 4 priedas)
  9. Finansinė atsakaita (Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutarties 5 priedas)
  10. Kontaktiniai asmenys (Lėšų naudojimo tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriaus etatui finansuoti sutarties 6 priedas)