Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Kviesime dalyvauti konkurse inovatyviems ugdymo organizavimo modeliams įgyvendinti

2012-12-14
Susijusios temos: Projektai
Kviesime dalyvauti konkurse inovatyviems ugdymo organizavimo modeliams įgyvendinti
Įgyvendinant projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“, siekiama ikimokyklinio ugdymo įstaigų savininkus ar jų teises ir pareigas įgyvendinančias institucijas paskatinti lanksčiau, tikslingiau ir inovatyviau organizuoti institucinį ikimokyklinį ugdymą ir didinti jo prieinamumą. 
 
Šių metų rugsėjo–spalio mėnesiais 30-yje Lietuvos savivaldybių vyko viešosios konsultacijos-diskusijos dėl ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelių įvairovės. Šių konsultacijų dalyviai buvo ikimokyklinių įstaigų vadovai, specialistai, vaikų darželių ar grupių steigėjai, savivaldybių darbuotojai, kurie buvo supažindinti su ugdymo organizavimo naujovėmis ir skatinami įvertinti, kurie ugdymo modeliai geriausiai atitiktų konkrečiose vietovėse iškylančius savitus ikimokyklinio ugdymo poreikius, sudomintų tėvus.
 
Konsultacijų metu buvo pristatomas būsimas konkursas inovatyviems ugdymo organizavimo modeliams įgyvendinti, sulaukęs didžiulio susidomėjimo. Šiuo metu vyksta galutinis konkurso nuostatų derinimas, o informaciją apie kvietimą dalyvauti konkurse numatoma paskelbti 2013 m. sausio 2 d. portale www.ikimokyklinis.lt ir išsiųsti el. paštu savivaldybių atstovams, projekto koordinatoriams savivaldybėse, ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovams ir visiems, dalyvavusiems konsultacijose dėl ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelių įvairovės.
 
Paraiškų konkursui skaičius iš vienos įstaigos nebus ribojamas – tas pats darželis galės pateikti daugiau nei vieną paraišką. Konkurso metu bus atrinkta ne mažiau kaip 25 įdomiausi, kūrybiškiausi ir vertingiausi modeliai.
 
Atsakymai į klausimus, kurie gali būti aktualūs potencialiems konkurso dalyviams, bus pateikiami portalo www.ikimokyklinis.lt D.U.K. skiltyje „Konkursas – inovatyvūs ikimokyklinio ugdymo organizavimo modeliai“.
Šaltiniai:
IPUP projekto informacija