Emokykla.lt

Kviečiame norinčiuosius steigti darželius ar grupes į Metodinių rekomendacijų pristatymą

2013-09-26
Susijusios temos: Projektai
Kviečiame norinčiuosius steigti darželius ar grupes į Metodinių rekomendacijų pristatymą
Pastaraisiais metais daug dėmesio skiriama ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo svarbai nacionalinių švietimo tikslų įgyvendinimo kontekste. Vienas iš projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra” tikslų yra sudaryti sąlygas steigėjams lengviau ir drąsiau steigti naujas ikimokyklinio ugdymo įstaigas, kurti ir diegti naujus ugdymo modelius.
 
Viena projekto veiklų, skirtų padėti norintiems steigti darželį – 2010 metais parengtų Metodinių rekomendacijų nevalstybiniams ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo programų teikėjams atnaujinimas. 
 
Atnaujintos Metodinės rekomendacijos nevalstybiniams ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų teikėjams yra skirtos svarstantiems galimybę pradėti atitinkamą veiklą, tačiau neturintiems pakankamai žinių apie pagrindinius darželio steigimo etapus ir žingsnius.
 
Rekomendacijų paskirtis – pateikti išsamią aktualią informaciją ir reikiamą pagalbą fiziniams ir juridiniams asmenims, ketinantiems steigti naujus darželius ar grupes. Rengiant Rekomendacijas, buvo ne tik atlikta šiuo metu galiojančių teisės aktų analizė, bet ir tiesiogiai bendrauta su steigėjais, kurie jau sėkmingai vykdo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas.
 
Tad kviečiame atvykti į Metodinių rekomendacijų nevalstybiniams ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo teikėjams pristatymą spalio 8 d. 10 val. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos salėje (Konstitucijos pr. 3) ir sužinoti, kokios yra pagrindinės veiklos plano sudedamosios dalys, koks yra esamos paklausos tyrimo procesas ir kokie galimi rinkos analizės informacijos šaltiniai, kaip reikėtų rengti finansinį planą, kokie teisiniai steigimo žingsniai ir kaip vyksta registravimo procesas, kokie yra skirtingų teisinių formų pranašumai ir trūkumai, kokie reikalavimai keliami auklėtojo ir pedagogo kvalifikacijai, kokie galimi maitinimo organizavimo variantai, kokia yra mokinio krepšelio finansavimo schema ir daug kitų dalykų. 
 
Prašome registruotis į renginį užpildant formą puslapio apačioje paspaudus šią nuorodą. Dėkojame.
Šaltiniai:
IPUP projektas
 
Daugiau informacijos:
Jolanta Augustaitė
Projekto proceso koordinatorė
Tel. (8~5) 264 9445, 86 79 86953
jolanta.augustaite @ sac.smm.lt