Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Darželiuose skraidė popieriniai lėktuvėliai

2020-06-12
Susijusios temos: Projektai Vaiko sveikata
Darželiuose skraidė popieriniai lėktuvėliai
Kasmet gegužės 26-ąją Jungtinėse Amerikos Valstijose švenčiama nacionalinė popierinių lėktuvėlių diena. Ją minint paprastai rengiami susibūrimai, jų metu dalyviai iš popieriaus lanksto lėktuvėlius ir leidžia juos į orą.
 
Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“ jau antrą pavasarį sukvietė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus, ugdytinius ir jų tėvelius dalyvauti respublikiniame projekte „Popierinių lėktuvėlių diena“. Šio projekto tikslas – vaikų fizinio aktyvumo skatinimas, džiugių emocijų sužadinimas naudojant netradicines priemones – popierinius lėktuvėlius.
 
Šiais metais pedagogai ir tėveliai lėktuvėlius skraidino daugiau nei dvi savaites, pasirinkę patinkančią dieną. Dalyviai iš 39 Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų leido unikalius popierinius lėktuvėlius į orą – darželiuose su pedagogais, o namuose – su tėveliais. Vieni popierinius skrajūnus gamino ir dekoravo namuose, kiti mokėsi lankstyti lėktuvėlius darželyje su auklėtojomis. Kai kuriose ikimokyklinio ugdymo įstaigose popieriniai lėktuvėliai skraidė birželio 1-ąją – tarptautinę vaikų gynimo dieną. 
 
Daugiau skaitykite svietimonaujienos.lt