Emokykla.lt

„Labaiteatras“ kviečia susitikti balandžio mėnesį

2017-04-04
Susijusios temos: Edukacija
„Labaiteatras“ kviečia susitikti balandžio mėnesį
Aštuntą mėnesį vykdomas ir didelio mokytojų bei mokinių susidomėjimo sulaukęs edukacinis projektas „Į pamoką su „Labaiteatru“ vyresniuosius darželinukus, ikimokyklinukus bei pradinių klasių moksleivius ir mokytojus kviečia balandžio mėnesį kviečia susitikti Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje.  
 
Projekto „Į pamoką su „Labaiteatru“ siekiamybė – plėsti netradicinio ugdymo galimybes, ugdyti kūrybiškus, mąstančius ir smalsius vaikus. Mūsų siūlomi teatralizuoti koncertai bei spektakliai yra interaktyvūs, edukaciniai, įtraukiantys ne tik vaikus, bet ir juos atlydėjusius mokytojus.
 
Balandžio 6 d. 10 val. aktoriai Agnė Sunklodaitė bei Mindaugas Ancevičius žiūrovus kvies į improvizuotą kelionę aplink pasaulį, kurioje daug muzikos, fantazijos šėlsmo ir žaidimų. Mažieji žiūrovai bei juos atlydėję mokytojai patys taps šios kelionės dalyviais, laivo, lėktuvo kapitonais ir netgi aplankytų šalių gyventojais.  Teatralizuoto koncerto „Aplink pasaulį 2“ tikslas – supažindinti vaikus su kitomis pasaulio šalimis, skatinti vaikų smalsumą geografijai, šalių papročiams , auginti patriotizmą bei meilę gimtinei. Teatralizuoto koncerto-žaidimo metu mažieji keliautojai patirs įvairių nuotykių, susipažins su labai skirtingų kultūrų žmonėmis, išmoks dainų ir žaidimų, bet svarbiausia, kad atras labai seną ir amžiną tiesą: visur gerai, bet namuose geriausia.
 
Pavasario (Velykų) atostogoms pasibaigus, Balandžio 19 d. 10 val. lauksime žiūrovų muzikiniame spektaklyje „Aplink pasaulį“. Šio spektaklio-žaidimo tikslas – supažindinti vaikus su kitomis pasaulio šalimis, skatinti vaikų smalsumą geografijai, šalių papročiams, auginti patriotizmą bei meilę gimtinei. Taip pat siekiama, kad vaikai susidomėtų teatru kaip žaidimu, pajustų jo galimybes, lavintų vaizduotę.
 
Balandžio 20 d. 10 val. žiūrovus pakviesime atsisveikinti su žiūrovų pamėgtu spektakliu „Gintaro šalies paslaptys“. Muzikiniame spektaklyje-žaidime jaunieji žiūrovai supažindinami su lietuvių liaudies dainomis, žaidimais, mįslėmis bei padavimais, lietuvių liaudies kūryba, spektaklis atskleidžia lietuvių kalbos grožį. Kūrėjų tikslas – skatinti  tautinio identiteto suvokimą, didžiuotis juo ir skiepyti tautinių vertybių puoselėjimo svarbą.
 
Balandžio 24 d. 10 val. aktoriai Mindaugas Ancevičius bei Eimantu Bareikiu jaunuosius žiūrovus kvies „pasimatuoti“ įvairias profesijas šmaikščiame, žaismingame, interaktyviame teatralizuotame koncerte – žaidime „Kai užaugsiu, būsiu...“ Mažieji žiūrovai ne tik „susitiks“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys turės galimybę „pasimatuoti“ siūlomas profesijas bei  sužinoti šį tą visiškai nauja apie jas.
 
Maloniai kviečiame išsirinkti Jums labiausiai tinkančią datą ir susitikti su mumis Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje (Vilniaus g. 41, Vilnius). Auginkime ateitį drauge!
 
Šaltiniai: