Emokykla.lt

„Labaiteatras“ kovo mėnesį kviečia švęsti drauge

2017-02-28
Susijusios temos: Kūrybingumas Šeima
„Labaiteatras“ kovo mėnesį kviečia švęsti drauge
Šeimai kuriantis „Labaiteatras“ vykdydamas projektą „Į pamoką su „Labaiteatru“ kovo mėnesį vyresniuosius darželinukus, ikimokyklinukus bei pradinių klasių moksleivius bei mokytojus drauge kviečia pasitikti net tris šventes.
 
Kovo 9-ąją Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejuje vyks Agnės Sunklodaitės režisuotas teatralizuotas koncertas „Aplink pasaulį 2“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Teatralizuotame koncerte žaidimo forma vaikai yra supažindinami su kitomis pasaulio šalimis. „Aplink pasaulį 2“ skatina vaikų smalsumą geografijai, šalių papročiams, augina patriotizmą bei meilę gimtinei. Taip pat siekiama, kad vaikai susidomėtų teatru kaip žaidimu, pajustų jo galimybes, lavintų vaizduotę.
 
Kovo 17 d., artėjant Pasaulinėi žemės dienai, aktorės Agnė Sunklodaitė bei Viola Klimčiauskaitė mažuosius žiūrovus pakvies į muzikinį-pažintinį spektaklį „Interviu su šlykštukais“. Spektaklis skirtas supažindinti vaikus su mus supančia gamta. Jo metu vaikams žaismingai pasakojama apie keistus gyvūnus, jų sandarą, biologines funkcijas, gyvenimo ypatumus, aplinką, dalyvavimą mitybos grandinėje, naudą žmogui. „Interviu su šlykštukais“ – integruota gamtos pažinimo pamoka, kurios metu vaikai žinias įgyja betarpiškai dalyvaudami spektaklyje.
 
Artėjant Tarptautinei teatro dienai, kovo 21 d., vaikai drauge su aktoriais Mindaugu Ancevičiumi bei Eimantu Bareikiu turės galimybę „pasimatuoti“ įvairias profesijas šmaikščiame, žaismingame, interaktyviame teatralizuotame koncerte-žaidime „Kai užaugsiu, būsiu...“ Mažieji žiūrovai ne tik „susitiks“ su labai skirtingų profesijų atstovais, bet ir patys galės „pasimatuoti“ siūlomas profesijas ir sužinoti šį tą visiškai nauja apie jas.
 
Na, o jeigu nespėsite sudalyvauti šventiniuose „Labaiteatro“ spektakliuose, nenusiminkite, lauksime Jūsų kovo 24 d. teatralizuotame koncerte „Aplink pasaulį 2“, kovo 30 d. muzikiniame spektaklyje-žaidime „Gintaro šalies paslaptys“ ir kovo 31 d. muzikiniame spektaklyje-žaidime „Aplink pasaulį“.
 
Projekto „Į pamoką su „Labaiteatru“ siekiamybė – plėsti netradicinio ugdymo galimybes, ugdyti kūrybingus, mąstančius ir smalsius vaikus. Mūsų siūlomi teatralizuoti koncertai ir spektakliai yra interaktyvūs, edukaciniai, įtraukiantys ne tik vaikus, bet ir juos atlydėjusius mokytojus. Todėl maloniai kviečiame išsirinkti Jums labiausiai tinkančią datą ir susitikti su mumis Lietuvos teatro, kino ir muzikos muziejuje (Vilniaus g. 41). Auginkime ateitį drauge!

Daugiau informacijos apie projektą: www.labaiteatras.lt