Emokykla.lt

Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“ kviečia dalyvauti gerumo akcijoje ir piešinių parodoje

2017-01-19
Susijusios temos: Ugdymo įstaigos
Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“ kviečia dalyvauti gerumo akcijoje ir piešinių parodoje
Toma BALSYTĖ
Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“ 
 
Klaipėdos lopšelis-darželis „Rūta“ organizuoja gerumo akciją „Kojinaitės mažiausiam klaipėdiečiui“ ir respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodą „Papuoškime prijuostę tautiniais ornamentais“.
 
Gerumo akcijos „Kojinaitės mažiausiam klaipėdiečiui“ tikslas – siekti, kad gerų darbų vykdymas taptų gyvenimo, elgesio bei veiklos norma. Tikime, kad galime dalydamiesi gerumu, stiprėjame patys. Tad ištieskime pagalbos ranką tam, kam reikalinga parama. Kviečia ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus numegzti ar nunerti ir padovanoti tik gimusiems klaipėdiečiams vilnones kojines.
 
 
Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių parodos „Papuoškime prijuostę tautiniais ornamentais“ tikslas – turtinti vaikų etnokultūrinę patirtį, puoselėti tautinį identitetą, paminint Tautinio kostiumo metus. Kviečiame šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigas dalyvauti parodoje ir atskleisti Lietuvos etnografinių regionų tautinio rūbo (prijuostės) savitumą, suteikti vaikams galimybes pastebėti ir pavaizduoti tradicinės ornamentikos elementus.