Emokykla.lt

Ar mokymasis gali būti toks pats malonus, kaip ir žaidimas? Taip!

2018-04-24
Ar mokymasis gali būti toks pats malonus, kaip ir žaidimas? Taip!
Gegužės 11–12 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyks nacionalinis švietimo aktualijų renginys „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“.
 
Žaidimai – vienas geriausių būdų kalbėtis su vaikais sudėtingomis temomis: santykius, emocijas, sunkiau suprantamus gamtos ar visuomenės dėsnius, gramatikos ar matematikos tiesas. Žaidimai sužadina smalsumą, domėjimąsi ir norą tyrinėti, sumažina baimę suklysti.
 
Būtent ugdomiesiems žaidimams bei jų taikymui ir skirta gegužės 11–12 d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyksianti „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTĖ“.
 
Pirmąją „Metodų mugės“ dieną, gegužės 11-ąją, rengiama kelios dešimtys ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų pedagogams skirtų užsiėmimų.
 
Temos – pačios įvairiausios: nuo socialiniams ir emociniams įgūdžiams stiprinti skirtų žaidimų, interaktyvių veiklų ir pasakų iki kalbinius gebėjimus ugdančių aktyvių veiklų, protinius gebėjimus skatinančių pratybų, STEAM ar mažųjų kūrybinės inžinerijos. Taip pat vaiko ir mokytojo tarpusavio ryšiui, nuo kurio ir prasideda mokymas(is).
 
Nacionaliniame švietimo aktualijos skirtame renginyje „Metodų mugė ŽAIDIMŲ VAIVORYKŠTE“ planuojama apie 80 kvalifikacijos tobulinimo renginių: seminarų, kūrybinių dirbtuvių, paskaitų, diskusijų bei stendinių pranešimų. Renginio dienomis LVJS erdvėse taip pat vyks mokytojų sukurtų metodinių priemonių paroda. Visi šie užsiėmimai vyks 8 erdvėse: didaktinių, edukacinių, muzikinių, judriųjų ir lauko žaidimų, metodinių priemonių, žaidimų su daiktais ir neformaliojo ugdymo metodų.
 
Daugiau informacijos ir registracija – www.lvjc.lt/metodu-muge-2018/
Kontaktai detalesnei informacijai – el. p. metodumuge@lvjc.lt, tel. (8 5) 205 4695