Emokykla.lt

Kovo mėnesio praktikumuose pedagogams – apie vaikų piešinius, kvilingą ir žaidimus lauke

2019-03-01
Kovo mėnesio praktikumuose pedagogams – apie vaikų piešinius, kvilingą ir žaidimus lauke
Kaip skaityti vaikų piešinius – įžvelgti juose mažųjų savijautą, emocijas, nuotaikas, charakterį? Kaip nuosekliai ugdyti mažylių emocinius ir socialinius įgūdžius? Kokių meninių darbelių kartu su vaikais galime susikurti, pasitelkę šūsnį spalvoto popieriaus juostelių ir paprasčiausias šukas? Ką įdomaus ir įtraukiančio galime pažaisti pavasarį kieme?
 
Kovo ketvirtadienių vakarais LVJC „Tikrų mokymų“ praktikumuose apie tai ikimokyklinukų pedagogams pasakos edukologai, psichologai, menininkai.
 
Kovo 7 d. psichologė Audronė Bakšienė kviečia į praktinį užsiėmimą „Piešinys – langas į vaiko vidinį pasaulį“, kuriame pasakos, ką svarbu pedagogams pastebėti žvelgiant į vaikų piešinius.
 
Kovo 14 d. edukologė Vilija Malinauskaitė darželių auklėtojams rengia kūrybines dirbtuves „Mokymo priemonės vaikų emociniam ugdymui“, kuriose supažindins taip pat ir su 9 žingsnių vaiko bendravimo įgūdžių ugdymo modeliu.
 
Kovo 21 d. darželio vadovė, pedagogė Diana Susaninienė praktikume „Dovanėlė vaiko rankomis. Kvilingo technika“ atskleis net ir vaikams suprantamo spalvotų popieriaus juostelių modeliavimo būdo ypatumus.
 
Kovo 28 d. dailininkė ir neformaliojo švietimo mokytoja Agnė Trusevičienė papasakos apie ugdomuosius pavasarinius lauko žaidimus. Vaikų veiklą lauke galima paversti kūrybišku ugdymu, – įsitikinusi mokytoja Agnė, pasiruošusi pasidalinti su praktikumo dalyviais, kaip tai padaryti kiekvienoje vaikų grupėje.
 
Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/.