Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Vaiko teisių apsaugos kontrolierė dalyvavo tarpžinybiniame pasitarime dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų problemų

2016-01-28
Vaiko teisių apsaugos kontrolierė dalyvavo tarpžinybiniame pasitarime dėl ikimokyklinio ugdymo įstaigų problemų
Vaiko teisių apsaugos kontrolierė E. Žiobienė 2016 m. sausio 26 d. dalyvavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos inicijuotame tarpžinybiniame pasitarime ikimokyklinio ugdymo įstaigų veiklos klausimais.
 
Susitikimo metu buvo atkreiptas dėmesys ne tik į Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje gaunamuose asmenų skunduose keliamas problemas, susijusias su privačiuose darželiuose teikiamo priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo kokybe, higienos normų pažeidimais ir pan., tačiau ir į informacijos apie privačių ikimokyklinių įstaigų skaičių trūkumą, ne visada šių įstaigų turimus leidimus – higienos pasus, neužtikrintą tinkamą vaikų maitinimą ir kt.
 
Tarpžinybiniame pasitarime dalyvavusi vaiko teisių apsaugos kontrolierė kartu su kitais dalyviais – Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos, Vilniaus visuomenės sveikatos centro, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos atstovais – numatė tolimesnes priemones, skirtas padėčiai privačiose ikimokyklinio ugdymo  įstaigose įvertinti, taip pat susitarė ir toliau rengti tarpžinybinius pasitarimus, siekiant koordinuotai ir konstruktyviai spręsti minėtas vaikų darželių problemas.
Šaltiniai:
 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0