Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Prieš rugsėjį ikimokyklinukus kviečiame pakeliauti po pasakų karalystę

2019-06-08
Susijusios temos: Vasaros stovyklos
Prieš rugsėjį ikimokyklinukus kviečiame pakeliauti po pasakų karalystę
Kūrybiškumą, socialinius įgūdžius svarbu ugdyti nuo mažų dienų. Tam puikiai tinka pasakos ir žaidimai. Rugpjūtį atostogauti baigiančius ir į darželį besirengiančius 4–6 metų vaikus Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kviečia į dienos stovyklą „Pasakų pasaulyje“.
 
Pirmoji penkių dienų trukmės stovyklos pamaina prasideda rugpjūčio 19 d., antroji – rugpjūčio 26 d.
 
Dailės, šokio, ritmikos ir muzikos užsiėmimuose smalsieji kūrėjais ir atradėjai tyrinės pasakų karalystės erdvę, personažus bei jų transformacijas, taip stengdamiesi geriau pažinti save ir kitus.
 
„Nors sudominti bei išlaikyti darželinukų dėmesį ilgesnį laiką žymiai sunkiau, negu mokinių – tai nekeičia fakto, kad ugdyti vaiko kūrybiškumą, socialinius įgūdžius reikia nuo pat mažų dienų. Mažųjų kūrybos erdvių stovykloje mokinsimės pažinti save ir kitus, draugauti, išgirsti, o svarbiausia tai darysime žaisdami! Šiomis dienomis mes stengėmės vaikus išmokyti skaityti, rašyti, skaičiuoti, tačiau pamirštame, kad vaikystė tas laikas kai vaikas nori žaisti ir jam reikia žaisti. Būtent žaidžiant mes ir kuriame tarpusavio ryšius ir išsiaiškiname kaip veikia šis pasaulis. O žaidžiame pačiu nuostabiausiu būdu – per vaikų širdis ir lūpas atveriančias pasakas“, – pastebėjimais dalijasi šios stovyklos koordinatorė aktorė ir pedagogė Ieva Giniotytė.
 
Susipažinę ir susidraugavę vaikai keliaus į pasakų pasaulį – apsilankys pas H.K. Anderseno „Undinėlę, Oskaro Vaildo „Laimingąjį princą“, Slavkos Manevos „Sviripilę“, Salomėjos Neries „Eglę žalčių karalienę“, Meterlinco „Žydrąją paukštę“ ir Luizos Hay „Lilę“. Vaikus lydės LVJC neformaliojo švietimo mokytojos Ieva Manarkienė, Dovilė Gaidytė ir Ieva Manarkienė, Iveta Utakytė.
 
Daugiau apie stovyklą „Pasakų karalystėje“ – čia.
Daugiau apie visas LVJC stovyklas – čia.
Šaltiniai:
Jūratė JANAVIČIENĖ
Lietuvos vaikų ir jaunimo centras
Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius
Tel. (8 5) 205 4705
El. p. Jurate.Janaviciene@lvjc.lt
www.lvjc.lt
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0