Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  

Gerbiama švietimo bendruomene,

2020-03-12
Gerbiama švietimo bendruomene,
sveikinu Kovo 11-osios, visiems mums brangios Laisvės šventės, proga!
 
Per tris dešimtis metų sugebėjome sukurti savos valstybės švietimo sistemą, kurioje palaipsniui radosi vis daugiau erdvės mokyklų ir pedagogų  savarankiškumui, asmenybės saviraiškai ir augimui. Švietimo, studijų ir mokslo įstaigos  modernizavosi, išgražėjo, statėsi naujos. Laisve alsuojančioje mokykloje jau subrendo dvi šiuolaikinės kartos.
 
Mokyklą, kaip valstybę, kuriame kasdien ir kiekvienas. Įvairią, margaspalvę, su skirtingais požiūriais – tačiau savą ir mūsų visų, ne kieno kito.
 
Kartu atsakingai ir kūrybingai dirbkime toliau, kurkime tokią šalį, tokią mokyklą, kurią regime drąsiausiose savo svajonėse. Ir pasitikėkime laisve – įpareigojančia, tačiau esmine žmogaus ir valstybės gerovės vertybe.
 
Prasmingos, džiugios šventės visiems!
 
 
Nuoširdžiai –
Algirdas Monkevičius
Švietimo, mokslo ir sporto ministras 
 
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/users/ikimokyklinis/tmp) in Unknown on line 0