Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Mokymai
Kodėl verta tapti vaikystės pedagogu?
2015-06-24
Lietuvos edukologijos universiteto Ugdymo mokslų fakulteto Vaikystės studijų katedra kviečia studijuoti ikimokyklinę pedagogiką pagal bakalauro ir magistrantūros studijų programas.
Vaikystės pedagogika – nauja Vilniaus kolegijos studijų programa, siekiantiems tapti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais
2015-07-02
Vilniaus kolegija siūlo naują studijų programą, skirtą norintiems tapti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogais.
Šiaulių universiteto Tęstinių studijų institutas kviečia studijuoti
2016-04-28
Priešmokyklinio ugdymo kursai pedagogamsŠiaulių universiteto Tęstinių studijų institute vyksta priėmimas į Ikimokyklinio ugdymo pedagogikos ir priešmokyklinio ugdymo neformaliųjų  studijų programą.
Lauko pedagogikos mokymų ciklas 2020 m.
2020-01-06
„Lauko akademija“ kviečia į naują dviejų dalių mokymų ciklą. Mokymaiskirti ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ugdymo pedagogams, įstaigų vadovams ir visiems švietimo darbuotojams, norintiems praplėsti ir atnaujinti savo žinias, išmokti išnaudoti turimus ugdymo resursus – lauką, išmokti dirbti ir gyventi darnoje su aplinka.