Emokykla.lt
Populiarios temos:
Edukacija Projektai Kompleksinė pagalba Specialieji poreikiai Skaitymas Vaiko kalba Vaiko raida Vaiko sveikata Vaiko ugdymas  
Kaip pasiruošti ir pasipuošti Kalėdoms? Praktikumai darželių auklėtojams

Kaip pasiruošti ir pasipuošti Kalėdoms? Praktikumai darželių auklėtojams

Renginio data: 2019 12 12 00:00 - 2019 12 12 12:00 Vilnius, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr.
Kaip pasiruošti ir pasipuošti Kalėdoms? Praktikumai darželių auklėtojams
Kad artėjančios Kalėdų šventės teiktų ramybę, o ne stresą, pasitikime jas gerai pasiruošę bei jaukiai papuošę aplinką ir visas erdves.
 
Ar bandėte į švenčių organizavimą, papuošimų kūrimą įtraukti vaikus? Rizikuoti verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tokiu įtemptu laiku pagalba tikrai praverčia. Antroji priežastis – vaikus žymiai labiau džiugina tos šventės, prie kurių gimimo jie prisidėjo asmeniškai, o ir pačių sukurti papuošimai patys gražiausi. Ir visų svarbiausia – dirbdami kartu būtinai išmokstame svarbiausių gyvenime dalykų – įsiklausyti, pastebėti, padėti kitam, kartu dirbti, bendradarbiauti komandoje, atsakingai veikti, jaustis reikalingu.
 
Gruodžio mėnesio ketvirtadienių vakarais Lietuvos vaikų ir jaunimo centro „Tikrų mokymų“ praktikumuose ikimokyklinukų pedagogams apie tai pasakos dvi specialistės.
Gruodžio 5 d. praktikume „Pasitikime šventes: kaip sukurti gerą scenarijų ir šventės eigą“ edukologė Vilija Malinauskaitė pasidalins gerąja patirtimi apie švenčių vaikams organizavimą – idėjų išsigryninimą, programos parengimą ir įgyvendinimą. Renginio dalyviai turės galimybę patys išbandyti unikalią, šimtus kartų praktiškai patikrintą švenčių kūrimo metodiką.
 
Gruodžio 12 d. praktikume „Kalėdų belaukiant: kas gražu ir paprasta“ kartu su dailininke, neformaliojo švietimo mokytoja Agne Trusevičiene pasisemsime naujų idėjų apie tai, kaip pradžiuginti vaikus ir patiems pasigaminti dovanėlių, dekoracijų ar žaisliukų ir jais papuošti savo Kalėdų eglutę. 
 
Daugiau informacijos apie LVJC organizuojamus praktikumus ir seminarus pedagogams – http://lvjc.lt/tikrimokymai/
 
Kontaktai papildomai informacijai:
el. p. mokymai@lvjc.lt, tel. (8 5) 272 5622
Konstitucijos pr. 25, 08105 Vilnius, 
www.lvjc.lt, socialiniame tinkle FacebookTikri mokymai