Adresas: 
Kapsų g. 7, Vilnius
Tel.: 5-243 8864
Fax.: 5-243 8864

Internetinė svetainė: 
http://www.darzeliai.tk/

Priklausomybė: 
Savivaldybės
Įstaigos tipas: 
Ikimokyklinio ugdymo mokykla

Mokymo kalbos: 
rusų
Mokymo formos: 
Vakarinė, Dieninė

Savivaldybė:
Vilniaus apskr. Vilniaus m. sav.
Ugdymo programos

Kasdienio ugdymo proceso centrine ašimi yra meninė vaiko raiška daile, muzika, teatru. Ieškodami, atrasdami kūrybingas saviraiškos formas vaikai susipažįsta su nacionalinių etnokultūrų palikimu, pažįsta supantį skaičių ir raidžių pasaulį, tyrinėja gamtą, gauna ekologinio ugdymo pradmenis, mokosi draugauti, lavina sveikos ir saugios gyvensenos įgūdžius.

Kasmet darželyje kuriami ir įgyvendinami projektai vaiko meninės raiškos sklaidai, ekologiniam ugdymui(si), socialinės kompetencijos lavinimui bei sveikos gyvensenos įgūdžių formavimui. Ankstyvojo amžiaus grupėje – mini projektai mažylių adaptacijai palengvinti.

Pasitelkę tėvelių bendruomenę, puoselėjame darželio tradicijas ir džiuginame vaikus Rudenėlio, Kalėdų ir Naujųjų Metų, Užgavėnių, Velykų, Šeimos bei Išleistuvių šventėmis. Kasmet auklėtojos kuria spektaklius vaikams, populiarios darželyje vyresnių vaikų viktorinos. Vienas iškilmingiausių renginių – darželio gimimo dienos šventė. Jos metu vyksta atvirų durų dienos, rengiamas šventinis koncertas, vaidinimas ar nuotaikinga mugė. “Liepsnelė” tradiciškai dalyvauja Naujininkų federacijos šventėse, asociacijos “Slavų vainikas” bei VšĮ “Vaiko labui” ir “Saugokit vaikus” renginiuose ir akcijose.

Priešmokykliniai metai vadinami pasakų metais. Mūsų darželyje vaikų, tėvelių ir pedagogų bendravimas grindžiamas pagarba vieni kitiems, draugišku ir turiningu bendravimu, profesionaliu ir kūrybišku bendradarbiavimu visa tai padeda vaikams kurti savo vaikystės pasaką.