Emokykla.lt

Mokymai specialistų komandoms apie ankstyvąją intervenciją vaikystėje

2013-10-02
Susijusios temos: Projektai Kompleksinė pagalba
Mokymai specialistų komandoms apie ankstyvąją intervenciją vaikystėje
Mokymų programos „Ankstyvoji intervencija vaikystėje“ tikslas – plėtoti ir tobulinti specialistų kompetencijas, susijusias su ankstyvosios intervencijos vaikystėje bei vaiko ir šeimos specialiųjų / individualiųjų poreikių vertinimu, tenkinimu, individualiosios pagalbos projekto rengimu ir įgyvendinimu.
Vykdydamas projektą „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“ Švietimo aprūpinimo centras nuo šių metų rugsėjo 27 d. pradėjo vykdyti mokymus savivaldybių pedagoginių psichologinių tarnybų, ankstyvosios reabilitacijos tarnybų, Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro, Lietuvos aklųjų ir silpnaregių ugdymo centro, savivaldybių mokyklų, ugdančių šių sutrikimų turinčius ikimokyklinio amžiaus vaikus, specialistų (tiflopedagogų, surdopedagogų, socialinių pedagogų ir kitų) komandoms apie ankstyvąją intervenciją vaikystėje.
 
Mokymų dalyvių komandos sudarytos pagal savivaldybių švietimo skyrių rekomendacijas.
 
Mokymų programos „Ankstyvoji intervencija vaikystėje“ tikslas – plėtoti ir tobulinti specialistų kompetencijas, susijusias su ankstyvosios intervencijos vaikystėje bei vaiko ir šeimos specialiųjų / individualiųjų poreikių vertinimu, tenkinimu, individualiosios pagalbos projekto rengimu ir įgyvendinimu. Kiekvienai specialistų komandai organizuojami dviejų dienų mokymai.
 
Mokymų programos lektorės yra profesorė, socialinių m. dr., logopedė ekspertė Stefanija Ališauskienė, docentė, socialinių m. dr., specialioji pedagogė ekspertė Violeta Gevorgianienė ir Aušra Stančikienė, fondo „Algojimas“ vadovė, turinti neįgalaus vaiko auginimo patirties.
 
Mokymus organizuoja leidyklos UAB „Šviesa“ mokymo centras.
 
Projekto ,,Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra“ programos „Ankstyvoji intervencija vaikystėje“
mokymų grafikas

Grupės Nr.
Vieta
Adresas
Data
Dalyviai (savivaldybių atstovai)
Viso dalyvių sk.
1.      
Šiaulių universitetas (Biblioteka)
Vilniaus g. 84, Šiauliai
Rugsėjo 27 - 28 d.
Akmenės,  Joniškio,   Mažeikių,  Pakruojo, Telšių  r.
15
2.      
Alytaus PPT
Pulko g. 1, Alytus
Spalio 18 - 19  d.
Alytaus m.,  Alytaus r., Druskininkų, Lazdijų, Prienų, Varėnos r.
15
3.      
Kauno lopšelis - darželis „Aušrinė“
Baltų pr. 49, Kaunas
Lapkričio 8 - 9 d.
Kauno m., Marijampolės, Ukmergės, Vilkaviškio r.
18
4.      
Kauno lopšelis -darželis „Aušrinė“
Baltų pr. 49, Kaunas
Gruodžio 13 - 14 d.
Kauno r., Elektrėnų, Kazlų Rūdos, Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių,  Šakių r.
18
5.      
Panevėžio r. pedagogų švietimo centras
Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys
Sausio 3 - 4 d.
Anykščių, Biržų, Kupiškio r., Panevėžio m., Panevėžio r., Pasvalio r.
19
6.      
Utenos Švietimo centras
Maironio g. 12, Utena
Sausio 17 - 18  d.
Ignalinos, Molėtų,  Rokiškio, Švenčionių  Utenos r., Visagino,  Zarasų  r.
18
7.      
Raseinių Švietimo centras
T. Daugirdo g. 7, Raseiniai
Sausio 24-25 d.
Jurbarko, Kelmės,  Raseinių, Šilalės,  Tauragės r.
12
8.      
Šiaulių universitetas
Vilniaus g. 84, Šiauliai
Vasario 7 - 8  d.
Radviliškio r.,  Šiaulių m., Šiaulių r.
15
9.      
Švietimo aprūpinimo centras (ŠAC)
Geležinio Vilko g. 12, Vilnius, tel. 264 94 52
Vasario 21 - 22 d.
Šalčininkų, Širvintų,  Trakų r. ,   Vilniaus  m.,  Vilniaus r.
25
10.  
Kretingos Pedagogų švietimo centras
J. Pabrėžos g. 8, Kretinga             
Kovo 14 - 15 d.
Klaipėdos m., Klaipėdos r., Kretingos r.,  Palangos m., Plungės, Skuodo,  Šilutės r.
22