Emokykla.lt

Atvirų durų savaitė Kauno švietimo įstaigose „Darželiai kviečia“

Renginio data: 2017 05 08 10:00 - 2017 05 12 18:00, Kauno m. sav., Kauno apskr.
Atvirų durų savaitė Kauno švietimo įstaigose „Darželiai kviečia“
Gegužės 8–12 dienomis nuo 10 iki 18 valandos Kauno ikimokyklinėse įstaigose, mokyklose-darželiuose ir kitose švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, vyks atvirų durų dienos „Darželiai kviečia“.
 
Kviečiame šeimas, namuose auginančias mažamečius vaikus, pasinaudoti puikia proga parinkti vaikui tinkamiausią ugdymo įstaigą. 
 
Priešmokyklinis ugdymas yra privalomas: visi šešiamečiai privalo ugdytis pagal priešmokyklinio ugdymo programą. Todėl raginame 2011 metais gimusių kauniečių tėvus (globėjus) iki gegužės pabaigos pateikti prašymus švietimo įstaigoms, turinčioms priešmokyklines grupes.Tokios grupės veikia visose Kauno ikimokyklinėse įstaigose ir mokyklose-darželiuose, taip pat mokyklose-daugiafunciuose centruose ir kai kuriose bendrojo ugdymo mokyklose. Kadangi priešmokyklinį ugdymą remia valstybė, ugdymas šiose grupėse yra nemokamas.
 
Adresus galite sužinoti ir informaciją apie ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą surasti Kauno miesto savivaldybės internetinės svetainės skyrelyje „Švietimas“: http://www.kaunas.lt/svietimas/istaigos/