Emokykla.lt
Renginiai
nuo
iki

Konferencija „Atsakinga tėvystė“ – jau trečią kartą

Konferencija „Atsakinga tėvystė“ – tai tėvų, senelių, globėjų, psichologų, pedagogų, sveikatos specialistų ir pačių vaikų pamėgtas renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai.
Renginio data: 2017 03 25 10:00, Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Laisvės pr. 5, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau

Konferencija-diskusija „Ko reikia, kad vaiko teisės būtų užtikrintos?"

Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos ir Lietuvos Respublikos Seimo Savižudybių ir smurto prevencijos komisijos 2017 m. kovo 27 d. organizuojamoje konferencijoje-diskusijoje „Ko reikia, kad vaiko teisės būtų užtikrintos?“.
Renginio data: 2017 03 27 10:00, Gedimino pr. 53, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau

Konferencija „Ankstyvasis saugaus eismo ugdymas – investicija į vaiko, kaip atsakingo keliautojo, ateitį“

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdyba, UAB „Švietimo ekspertai“, Vilniaus lopšelis-darželis „Ozas“ balandžio 6 d. 10 val. kviečia dalyvauti konferencijoje „Ankstyvasis saugaus eismo ugdymas – investicija į vaiko, kaip atsakingo keliautojo, ateitį“.
Renginio data: 2017 04 06 10:00, Konstitucijos pr. 3, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau

Vėl kviečia švietimo konferencija „LearnED“

„Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokykla kviečia į antrąją švietimo konferenciją „LearnED“. Balandžio 10 dieną visų laukiame Vilniuje, Valdovų rūmuose – čia vyksianti švietimo konferencija „LearnED“ bus drąsi!
Renginio data: 2017 04 10 12:00, Katedros a. 4, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau

Seminaras ikimokyklinio ugdymo įstaigoms „Smurtas prieš vaikus: klausimai ir atsakymai“

VšĮ „Vilniaus privati gimnazija“ filialas „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras“ balandžio 21 d. kviečia ikimokyklinio ugdymo pedagogus į seminarą „Smurtas prieš vaikus: klausimai ir atsakymai“.
Renginio data: 2017 04 21 10:00, V. Grybo g. 7, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau

Seminaras „Vaiko emocijų ir netinkamo elgesio valdymas“

VšĮ „Vilniaus privati gimnazija“ filialas „Šiuolaikinių inovacijų diegimo ir kompetencijų ugdymo centras“ 2017 m. balandžio 25 d. kviečia į seminarą „Vaiko emocijų ir netinkamo elgesio valdymas“, skirtą ikimokyklinio ugdymo pedagogams.
Renginio data: 2017 04 25 10:00, V. Grybo g. 7, Vilniaus m. sav., Vilniaus apskr. Skaityti plačiau
Neradote sau renginio? Parašykite mums!